فناوری و تجارت, مقالات

ردیت معروف هم بلاکچینی می شود

“ردیت” فروشگاه کلکسیونی از آواتار سوار بلاکچینی مخصوص راه اندازی می کند!
کلکسیون آواتارهای سوار بلاکچینی ردیت، در نخستین گام‌های خود، مزایای بالقوه این طرح را، بر جوامع کاربری در این پلتفرم آزمایش می‌کند.

“ردیت” یک وب سایت جمع آوری محتوا و مباحثه است که به تازگی اعلام کرده است که فروشگاهی سوار بر بستر بلاکچین راه اندازی نموده که در آن هنرمندان، به شکلی مستقل می توانند کلکسیونی از آواتارهای انتخابی خود را بسازند، هنر خود را در معرض دید جامعه کاربر این پلتفرم به گذاشته و برای کار خود درآمد کسب کنند.

آواتار شخصی یک راه منحصر به فرد برای نمایش هویت در ردیت است.

در حالی که تاریخ رسمی راه اندازی فروشگاه اعلام نشده است، این شرکت می گوید کلکسیون آواتارها، مزایای منحصر به فردی را در ردیت به کاربران ارائه می دهد.
برای ذخیره و مدیریت آواتارهای کلکسیونی، رددیتورها از “Vault” خود، به عنوان یک کیف پول مبتنی بر بلاک چین سازگار با اتریوم در این وبسایت استفاده خواهند کرد؛ این کیف پول در حال حاضر در اقصی نقاط جامعه استفاده می شود و بسیاری از کاربران، دارایی دیجیتال خود را در آن ذخیره می‌کنند.

کلکسیون آواتارهای ردیت با قیمت های ثابت در دسترس خواهند بود و می توان آنها را با استفاده از ارزهای فیات مانند دلار آمریکا خریداری کرد. به ازای هر آواتار فروخته شده به هنرمندان پول پرداخت می شود. کاربران، حق استفاده از آواتارهای خریداری شده را در بلاک چین “Polygon”  و پلتفرم های خارج از آن خواهند داشت.
این شرکت در بیانیه ای در 7 جولای اعلام داشت: “در آینده، ما بلاک چین را راهی برای تقویت و استقلال بیشتر جوامع در ردیت می بینیم.”
این شرکت گفت که هدفش از ابتدا این بوده است که هنرمندان را برای خلق و فروش آثارشان توانمند کند.

در ادامه می‌افزاید: «هنرمندان برای هر سری از کلکسیون های آواتاری که در ردیت به فروش می‌رسانند، کمتر از هر گونه کارمزدی پول دریافت می‌کنند و همچنین حق دارند از فروش ثانویه آواتارهای کلکسیونی خود در بازارهای آزاد، حق امتیاز دریافت کنند.

این شرکت دو سال پیش، سازنده آواتار را راه‌اندازی کرد که به کاربران امکان می‌داد یک “Snoo” سفارشی ایجاد کنند، نام مستعاری که به طلسم بیگانگان ردیت داده شده است و می‌تواند به عنوان تصویر نمایه برای حساب‌ها تنظیم شود.

بازگشت به لیست