سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

Lido Staked Ether

$ 3,168.04
staked-ether
Lido Staked Ether (STETH)
1 ساعت0.23%
24 ساعت7.66%
USD
IRT
BTC

تبدیل رمزارز به فیات

تبدیل فیات به رمز ارز

درباره stETH

هر واحد توکن stETH نشان‌دهنده یک واحد رمزارز اتریوم استیک‌شده در پلتفرم لیدو است. این توکن دارای ارزشی معادل ارزش اولیه سپرده کاربران + پاداش استیکینگ آنها است. توکن‌های stETH پس از واریز اتریوم توسط کاربران به پلتفرم لیدو ضرب می‌شوند و هنگام بازخرید یا فروش توسط کاربران سوزانده می‌شوند. توکن‌های stETH با نسبت ۱:۱ با اترهایی که در پلتفرم Lido استیک می‌شوند، صادر می‌شود. موجودی توکن‌های stETH با گزارش اوراکل‌ها از میزان درآمد نودها به‌روز‌شده و تغییر می‌کند.

تعادل توکن‌های stETH هر روز توسط مکانیسمی به نام rebase به‌روزرسانی می‌شود. به‌روزرسانی میزان توکن‌های stETH هر روز در ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت UTC انجام می‌شود و موجودی کاربرانی که رمزارزهای ETH خود را در پروتکل لیدو استیک کرده‌اند، با توجه به APR توکن‌های استیک‌شده در آن روز افزایش می‌یابد.

از توکن‌های stETH علاوه‌بر کسب درآمد از استیکینگ اتریوم ۲، می‌توان در اکثر پلتفرم‌های غیر‌متمرکز نیز استفاده کرد؛ به طور مثال کاربران می‌توانند توکن‌های stETH خود را در پروتکل‌های آوه، میکر (Maker) و اویلر به عنوان وثیقه قرار داده و وام دریافت کنند یا این توکن‌ها را در استخر‌های پلتفرم کرو استیک کرده و پاداش دریافت کنند.

بیت کوین چیست؟

بیت کوین چیست؟

IrsaBTC Group
?مشاور و مجری پروژه های مرتبط با ارز دیجیتال?
?فروش انواع ماینر و تجهیزات جانبی?
☎️۰۲۱-۹۱۰۱۶۵۶۴
?IrsaBTC.ir

ادامه مطلب

سبد خرید
تویتر linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام