فناوری و تجارت, مقالات

انقلاب NFT همه چیز را توکنایز می کند

اخبار 8 تیر

 

بنیانگذار “آرک کمپانی، کتی وود در مصاحبه با سی اِن بی می گوید:

انقلاب “اِن اِف تی” همه چیز را توکنایز می کند. اقتصاد غیرمتمرکز “دیفای” و “اِن اِف تی” ها، تحت فعالیت نسل سوم وب حمایت شده و روز سه شنبه قوانینی برایش تصویب شد که کتی وود درباره نتایج آن، با سی اِن بی به صحبت می پردازد:

وب 3 مهمترین موضوع آینده، با به کارگیری دو عنصر مهم، یعنی دیفای و توکن های ناهمسان، از ورزش و دنیای نمایش و سرگرمی گرفته…، تا هنرهای به ظاهر ساده ی تازه واردها… روز به روز کاربران بیشتری پذیرفته و به محبوبیت هرچه بیشترش افزون می گردد.

این روزها با داشتن توکن مخصوص، گویا شیوه پرداخت اختصاصی تان را به نمایش عموم می گذارید؛ شاید بانک ها این موضوع را دیرتر بپذیرند؛ اما پذیرش های عمومی، تا همین حالا هم بسیار موثر عمل کرده است. به لطف بلاکچین، زنجیره های تبادل ایمن داریم که در نسل 3 وب، مالکیت سرور کاربری ما را تضمین می کند؛

در تکمیل این خبر، یادآور می شود که هفته گذشته در قسمتی از مصاحبه بیل گیتس درباره ی توصیف توکن های ناهمسان خواندیم:

(( پدیده کریپتو و توکن های ناهمسان براساس تئوری احمق بزرگتر شکل گرفته است؛ زمانی دارایی ها خارج از ظرفیت خود ارزش گذاری می شوند، که سرمایه گذارانی حاضر به پرداخت مبالغ بالاتر باشند؛ )) همینطور در ادامه برای تکمیل انتقاد خود، به کنایه و طنز گفت: از نگاه کردن به بهای عکس میمون خسته می توان به جنون پشت پرده اینگونه صنایع شد…

 

موضوع مقادیر تبادل شده در دنیای توکن های ناهمسان، امری غیر قابل انکار است که بیل گیتس از هدفمندی آن انتقاد نمود.

 

کتی وود اما معتقد است، توک های ناهمسان هنوز به بلوغ در ارائه هدف خود نرسیده اند؛ در آینده ای نه چندان دور، جهان شاهد انفجار نبوغ در این زمینه خواهد بود.

خانم وود در ادامه افزود: (( ما باور داریم، حقوق مالکیت همان چیزی است که توکن های ناهمسان در بستر بلاکچین ارائه خواهد داد. ))

 

لینک کامل خبر: کیف پول های دیجیتال و توکن های ناهمسان بسیار مهم می شوند

بازگشت به لیست