رمزارز, فناوری و تجارت

شهرداری اسپانیا ارز دیجیتال خود را برای بهبود اقتصاد همزمان با بحران کرونا ایجاد می‌کند

یک شهرداری در سویا اسپانیا، ارز رمزنگاری شده خود را راه اندازی کرده است که هدف آن تشویق ساکنان و بازرگانان برای انجام معاملات با آن در میان تأثیرات اقتصادی ناشی از بحران ویروس کرونا است.

شهرداری سویا اسپانیا ارز رمزنگاری شده Cry Elio ’را برای تقویت اقتصاد محلی راه اندازی می کند. به گفته اروپا پرس، شورای شهر لبریا “الیو” را ایجاد کرد، این دارایی رمزنگاری شده به قیمت یورو به عنوان تونلی برای ارسال کمک های اقتصادی، بین 50 تا 200 یورو (61 تا 244 دلار) عمل خواهد کرد. همچنین، 393 شرکت محلی 400 یورو (488 دلار) کمک اقتصادی به ارزش الیو دریافت می کنند.

پپه باروسو شهردار لبریا، گفت که ایجاد الیو تضمین می کند که حامیان اقتصادی مستقیماً در مشاغل محلی سرمایه گذاری کنند. همچنین  Barroso به یک برنامه تلفن همراه اشاره کرده است که مردم باید از آن برای مدیریت معاملات Elio استفاده کنند که در فروشگاه  Google Play  و App Store موجود است.

با این کمک  خانواده ها قادر به خرید محصولات یا خدمات در مغازه های سطح شهر خواهند بود و می توانند نیمی از مبلغ خرید را با شارژ از طریق ارز مجازی مبادله و نیمه دیگر را به صورت متعارف پرداخت کنند. اسپانیا شاهد برخی اقدامات در صنعت ارز دیجیتال محلی خود بوده است. علاوه بر این در اکتبر سال 2020، Bitcoin.com  گزارش داد که دولت اسپانیا لایحه ای را تصویب کرد که به صاحبان ارزهای رمزنگاری شده نیاز دارد که دارایی های رمزنگاری شده خود و هرگونه سود دارایی آنها را فاش کنند.

نظر شما در مورد این ارز رمزپایه جدید اسپانیایی چیست؟

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *