رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت, ماینر

دولت ونزوئلا توافق‌نامه‌ای برای دادن مجوز به ماینرها امضا کرد

سرپرست ملی دارایی های ارزهای رمزنگاری شده (Sunacrip) و شرکت برق ملی ونزوئلا (Corpoelec) توافق نامه ای را برای ایجاد دستورالعمل هایی برای بهبود توسعه بیت کوین و دیگر فعالیت‌های ماینینگ در ونزوئلا امضا کردند. انتظار می رود نهادهای دولت ونزوئلا دستورالعمل هایی را برای اعطای مجوزهای ماینینگ تنظیم کنند.

طبق اعلامیه دولت در تاریخ 9 دسامبر، در این توافق نامه چارچوب همکاری بین نهادی مشخص خواهد شد که طبق آن ماینرها تعرفه هزینه های برق مورد نیازخود را متوجه می شوند. اما این توافقنامه به تعیین نرخ ثابت برای فعالیت های ماینینگ محدود نمی شود زیرا هر دو وزارت مذکور انتظار دارند بتوان امکان استخراج ارزهای دیجیتال، برای پروژه هایی که متقاضی مجوز هستند را ارزیابی کنند.

تورس وزیر انرژی توضیح داد که شرکت Corpoelec بررسی می کند که آیا پروژه ها از لحاظ فنی امکان پذیر هستند و آیا فارم های پیشنهادی محیط مناسبی برای ماینینگ هستند یا خیر. در صورتیکه این دو عامل در نظر نگرفته شده باشد، Corpoelec حق رد درخواست مجوز مربوطه را دارد. ماینرهایی که علاقه مند هستند به فهرست جامع استخراج معادن (RIM) بپیوندند، باید ظرف 60 روز از طریق وب سایت رسمی Sunacrip اقدام کنند.

مقامات همچنین ادعا کردند با هدف تنظیم خدمات تأمین برق ارائه شده به ماینرها، تعرفه های عادلانه ای برای بخش استخراج ارزهای رمزنگاری در ونزوئلا مشخص شده است. شایان ذکر است که این کشور در حال حاضر یک سرویس تأمین انرژی ناپایدار را ارائه می دهد که اغلب منجر به خاموشی های گسترده ای می شود که ممکن است روزها طول بکشد.

این پارامترها توسط Sunacrip و Corpoelec بیان و وضع می شوند که به ماینرها اجازه می دهد استخراج ارز دیجیتال مزایایی را برای همه ایجاد کند. همچنین شرکتهایی که الزامات تعیین شده توسط نهادهای حاکم را در این زمینه رعایت نکنند، خارج از قانون شناخته خواهند شد و اقدامات مجازات مربوطه علیه آنها اعمال خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *