استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

ساماندهی سطح پسین اکوسیستم بلاک‌چین SRG برای راه‌اندازی پیش فروش توکن

IllumiShare SRG  در اقدامی که علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را به وجد می‌آورد، راه‌اندازی پیش‌فروش توکن خود را اعلام کرد که در ۲۳ نوامبر پس از یک مهمانی رونمایی در دبی در ۲۲ نوامبر برگزار می‌شود.

پیش فروش توکن SRG پیش از اینکه برای دیگران باز باشد برای اعضای فهرست طلا در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، پیش فروش در وب سایت رسمی IllumiShare SRG برگزار می‌شود و شماری از توکن‌های SRG برای خرید در دسترس خواهد بود. این یک فرصت عالی برای سرمایه‌گذارانی است که در پی ورود به این پروژه هستند. همچنین راهی عالی برای تبدیل شدن به یک مشارکت کننده کلیدی در آینده صنعت بلاک‌چین است.

هدف اکوسیستم بلاک‌چین با رشد سریع، ارایه بهترین‌های هر دو جهان با ترکیب مزایای استاندارد طلایی با فناوری بلاک‌چین مدرن است. این توکن توسط 3 دارایی ناپیوند، طلا، پول نقد و فناوری پشتیبانی می‌شود. IllumiShare SRG  مکانیزم اثبات طلا (POG) را برای اطمینان از شفافیت اجرا می‌کند. این شامل ذخیره ذخایر فیزیکی طلا در یک اتاق امن در بانکی در ابوظبی و پخش زنده 24/7 است.

توکن IllumiShare SRG یک استیبل‌کوین نیست و همچنین مانند ارزهای دیجیتال معمولی نیست که به بازار هجوم آورده است. بنابراین، در حالی که گروه نرخ‌گذاری کف توکن را تعیین می‌کند، هیچ محدودیتی در رشد وجود ندارد، که چیزی نو در صنعت است.

IllumiShare SRG  همچنین امیدوار است که دیگر چالش‌های برجسته در بخش NFT را حل کند. برپایه گفته OpenSea، بیش از 90 درصد  NFTها  در پلتفرم آن کلاهبرداری هستند. بنابراین، بازار NFT دارایی‌های SRG، که سال آینده راه‌اندازی می‌شود، یک سیستم ضدکلاهبرداری پیشرفته NFT را می‌شناساند تا به ایمن‌تر کردن فضای NFT کمک کند. سامانهNFT  آپلود شده توسط سازندگان را اسکن می‌کند و هر پروژه کلاهبرداری را پا کرده تا کاربران را ایمن نگه دارد.

با پیش فروش توکن SRG، IllumiShare SRG  امیدوار است فرصت‌های برابر را برای همه شرکت‌کنندگان فراهم کند و جامعه‌ای فراگیر ایجاد کند. گروه پشتیبان این پروژه بر این باور است که توکن SRG به دلیل مدل اقتصادی منحصر به فرد خود می‌تواند به حل برخی از مشکلات در پیوند با ارزهای دیجیتال کنونی و بانکداری سنتی کمک کند.

گروه IllumiShare متشکل از کارشناسان پیشرو در صنعت بلاک‌چین، فین تک و بانکداری جهانی است که همگی معتقدان سرسخت هستند. مدیران ارشد BlackRock، Polygon، Binance، Meta(Facebook)، J.P Morgan، Goldman Sachs، Dubai Gold Exchange، Alibaba، Microsoft  و غیره.

بن شارون، مدیر عامل IllumiShare، گفت: «فناوری بلاک‌چین انقلابی در اینترنت ایجاد کرده و بخش‌های گوناگون را به هم می‌‍ریزد. با ترکیب روش‌های سنتی اقتصادی و فناوری بلاک‌چین، ما در illumiShare SRG یک توکن اعتماد نوآورانه ایجاد کرده‌ایم که توسط 3 دارایی نامرتبط از جمله طلای فیزیکی، فناوری‌های نوآورانه و بدون محدودیت رشد پشتیبانی می‌شود. انگیزه ما ایجاد شفافیت در جهان ارزهای دیجیتال و اعتماد مردم به پول است!»

 

درباره  IllumiShare SRG

IllumiShare  که توسط مجله Entrepreneur به عنوان «نوآورترین اکوسیستم بلاک‌چین سال» گزینش شده است، یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که توسط سه دارایی نامرتبط طراحی شده است. مدل اقتصادی تازه IllumiShare  کالاهای قدیمی مانند پول نقد و طلا را با فناوری‌هایی مانند بازار منحصر به فرد NFT با پشتوانه دارایی، دروازه پرداخت، و طرح اهدای DAO و صندوق ثروت که سرمایه انسانی را در بر می‌گیرد، یکی می‌کند. این امکان را برای توکن IllumiShare SRG فراهم آورده که به رشد خود ادامه دهد و در هنگامه‌های بحران مالی به مردم اطمینان دهد. از آنجا که SRG توسط چندین دارایی نامرتبط پشتیبانی می‌شود، به یک بازار یا اقتصاد در حال تغییر وابسته نیست.

بازگشت به لیست