رمزارز, فناوری و تجارت

Shiba در مسیر جدید!

ارز دیجیتال Shiba Inu که به عنوان یک کپی از Dogecoin وارد بازار ارز های دیجیتال شد اکنون در جایگاه نهم بالاتر از Dogecoin قرار دارد.ارزش بازار ان در هفته گذشته 148 درصد افزایش یافته است و توانست رکورد ارزش خود را دوبار بشکند.این افزایش ها و رکورد شکنی ها سبب توجه سرمایه گذاران و صاحبین کسب کار ها شده است.

AMC Entertainment قصد دارد تا Shiba را در کنار بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و دوج کوین به عنوان روشی برای پرداخت های خود بپذیرد.از همین رو مدیر عامل این شرکت ادام ارون در صفحه توییتر خود نظرسنجی را به راه انداخت که در ان 128000 نفر با پذیرش این میم کوین برای پرداخت های خود موافق بودند یعنی نزدیک 87 درصد ارا.

اگر این اقدام توسط AMC صورت گیرد باز هم به اولین پذیرنده این میم کوین تبدیل نمی شود چرا که قبل از ان یک رستورانی فرانسوی به نام Le Bistrot d’Eleonore این میم کوین را به عنوان روش پرداختی خود پذیرفته است.

جدا از این علایق جدیدی که نسبت به Shiba به وجود امده یک نهنگ اتریوم که به نام Bilbo شناخته می شود 4940000 دلار Shiba را خریداری کرد و مجموع میم توکن های او به 132668000 دلار رسید.علاوه بر ان یک کاربر ناشناس نیز 2.5 میلیون دلار Shiba را به یک کیف پول مرده منتقل کرد.

با این تفاسیر در اینده شاهد کپی های دیگری از این میم کوین های محبوب بازار هستیم که احتمالا همان تاریخ پیشینیان خود یعنی Dogecoin و Shiba Inu را در پیش خواهند گرفت و روند صعودی خواهند داشت.

نظر شما در خصوص این میم کوین ها چیست؟

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *