راهکارها و خدمات

مشاوره و راه اندازی مزارع ارز دیجیتال

ماینینگ در دنیای رمز ارزها به معنی تولید و تأیید تراکنش ارز رمز نگاری شده از طریق حل مسائل کامپیوتری است.  از آنجا که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ماهیت غیرمتمرکز دارند، برای کار کردن شبکه آنها نیاز است تا افرادی در سراسر دنیا برای پیشبرد این شبکه فعالیت داشته باشند و سرویس‌ها و خدماتی را در اختیار شبکه قرار دهند. برای افرادی که در این امر مشارکت می‌کنند پاداش‌هایی در نظر گرفته شده‌است که در قالب ارزهای دیجیتالی به آنها تعلق خواهد گرفت. این پاداش‌ها باعث تولید ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم و… می‌شود.

از انجایی که راه اندازی مزارع ارز دیجیتال مستلزم داشتن دانش و تجربه  کافی در زمینه های برق ، شبکه و مکانیک می باشد ایرسا بی تی سی با تکیه بر دانش و تجربیات چندساله متخصصین خود در زمینه راه اندازی مزارع استخراخی ، خود را مکلف بر ارائه راه کار های هوشمند و کم هزینه همگام با تکنولوژی روز دنیا  دانسته و آماده هر گونه مشاوره ی اقتصادی و مهندسی در این زمینه می باشد

 

نگه داری و هتلینگ ماینرها

از آنجایی‌ که استخراج بیت کوین و بیشتر ارزهای دیجیتال در خانه و محل های غیر صنعتی کاری بسیار سخت و پر هزینه می باشد و این امر مستلزم  دریافت مجوزات است مردم به دنبال راهکارهایی ارزان‌تر می‌گردند که در آن خبری از مصرف برق‌های آن‌چنانی توسط تجهیزات نباشد. تجهیزاتی که گاها به‌سرعت از رده خارج می‌شوند و کارایی‌شان را دست می‌دهند.

 شرکت دادکاوان ایرسا با سرمایه گذاری بخش خصوصی به عنوان نخستین مرکز تخصصی در زمینه استخراج رمز ارز اقدام به احداث اولین و بزرگترین مرکز نگهداری قانونی دستگاه های ماینر کرده است که این مرکز با ظرفیت بیش از 2000 دستگاه و با توان 8 مگاوات برق ایجاد شده و در این مسیر تمامی مجوزات لازم از مراجع ذی ربط را کسب کرده و آماده پذیرش دستگاه های شما همیهنان عزیز میباشد.

 

فروش انواع دستگاه های استخراج ارز

شرکت دادکاوان ایرسا با توجه روابط تجاری گسترده خود در دیگر کشورها توان واردات و کسب برگ سبز انواع ماینر ها و لوازم جانبی آن هارا دارد. و لذا مشتریان گرامی میتوانند محصولات موجود را به صورت لحظه ای خریداری نموده و دیگر محصولات را ثبت سفارش نمایند.

تعمیرات تخصصی و لوازم جانبی

دستگاه های استخراج دارای ساختاری پیشرفته و حساس میباشند که معمولاً بر اثر نوسانات برق ، شرایط محیطی نامناسب و سپری شدن عمر مفید دستگاه با مشکلاتی مواجه میشوند.معمولاً این ایرادها باعث روشن نشدن دستگاه ماینر ، عدم نمایش آیپی ، کاهش تراهش کلی دستگاه ، خارج شدن هش برد از مدار ، خراب شدن پاور ، کارکرد غیر صحیح فن ها و …. میشوند.  ایرسا بی تی سی  با وجود دانش نیروهای زوبده و متخصصین خود قادر است تا هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری در دستگاه های ماینر را شناسایی و به رفع خرابی بپردازد.

تولید دستگاه های استخراج رمز ارز

ایرسا بی تی سی به رویاهای حقیقی فکر میکند و  همگام با تکنولوژی می کوشد تا در این مسیر با استفاده از جامعه دانشگاهی عزیز و نخبگان به ایجاد پروژه های تحقیقاتی در زمینه هوش مصنوعی و کامپیوتر به پردازد و به نتایج قابل قبول و درخشانی دست یابد که نوید اینده ایی پر امید را میدهد.

 

سرمایه گذاری و مشارکت

شرکت دادکاوان ایرسا آماده سرمایه گذاری و مشارکت در طرح های توسعه ای و نوین در زمینه ارز های دیجیتال متناسب با مقیاس پروژه میباشد. ما همیشه حامی شما خواهیم بود...