تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

KPMG به بررسی الگوهای نوین کسب و کار در متاورس می‌پردازد

KPMG، یکی از “چهار شرکت بزرگ” در تجارت مشاوره و حسابرسی، در حال منصوب کردن رییس جدید معاملات آتی metaverse است. موقعیت تازه که قرار است توسط Alyse Su اشغال شود، به پیاده‌سازی فناوری‌هایی مانند متاورس و کریپتو برای یافتن الگوهای بازرگانی نوین برای شرکت اختصاص داده خواهد شد، همانطور که چهار شرکت بزرگ دیگر هم‌اکنون انجام می‌دهند.

 

تمرکز KPMG روی متاورس

متاورس توجه بسیاری از موسسات بزرگ را به خود جلب کرده است و اکنون در حال پژوهش درباره آینده این فناوری برای ارایه خدمات مبتنی بر آن هستند. KPMG، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها در تجارت حسابرسی، با هدف معرفی مدل‌های تجاری جدید مبتنی بر فناوری ارزهای دیجیتال و متاورس، رییس جدیدی را برای معاملات آتی metaverse منصوب کرده است.

موقعیت جدید توسط Alyse Sue اشغال خواهد شد که سابقه مهندسی نرم افزار دارد و قبلاً در تأسیس دو استارت آپ مرتبط با Web3 شرکت داشته است: Transhuman Coin و Futrdao. سو مسئول توسعه این حوزه جدید در شرکت، بررسی ایده‌ها و نیازهایی است که مشتریان در مورد متاورس دارند.

سو معتقد است که ما در آغاز درخواست برای این گونه خدمات هستیم و کسب و کارها هنوز در حال بررسی کاربردهای این فناوری‌ها هستند. او گفت: کسب و کارها در پی تخصص موضوعی هستند تا آن‌ها را راهنمایی کند که چگونه می‌توانند از متاورس برای کشف موارد استفاده جدید یا محرک‌های درآمد تازه برای تجارت خود استفاده کنند و چگونه می‌توانند بازارهای هدف جدید را جذب کنند.

 

یک هدف متاورس

در حالی که سو نخستین رییس معاملات آتی متاورس است، این شرکت در حال حاضر ایده‌ای از وظایف این بخش جدید دارد. به گفته جیمز مابوت، رییس آتی KPMG، این شرکت در مورد مشتریان و استفاده از فناوری‌های متاورس و Web3 «تعداد فزاینده‌ای از پرسش‌ها» دریافت می‌کند، بنابراین انتظار دارد مدل‌های تجاری جدیدی از این تعاملات ایجاد شود.

KPMG نسبت به آینده فناوری متاورس و میزان درآمدی که ممکن است با ارایه این خدمات در آینده به دست آورد، خوشبین است. سو گفت: هدف من ایجاد یک کسب و کار چند میلیون دلاری برای KPMG تا سال 2025 است. این رقم دقیق به چه معناست هنوز کشف نشده است، اما ما به دنبال ایجاد یک تجارت پایدار در آن بازه زمانی هستیم.

چهار شرکت بزرگ دیگر اکنون وارد بازار متاورس شده‌اند. در 26 اکتبر، EY اعلام کرد که عملکرد متاورس را برای برنامه کاربردی گروه Wavespace خود معرفی می‌کند و به مشتریان اجازه می‌دهد در متاورس ببینند.

بازگشت به لیست