ضبط 25 میلیون دلاری ارزهای دیجیتال در کره جنوبی

ضبط 25 میلیون دلاری ارزهای دیجیتال در کره جنوبی

گزارش شده است که اداره مالیات کلانشهر سئول در کره جنوبی ارزهای رمزنگاری شده به ارزش حدود 25 میلیون دلار را از صدها سرمایه گذار رمزنگاری با مالیات های معوق کشف و ضبط کرده است. ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین از سه صرافی کشف و ضبط شد. سازمان مالیاتی اکنون به دنبال اشخاص دیگر است که در پرداخت مالیات خود کوتاهی کرده اند.

ارزهای رمزنگاری شده متعلق به 1566 فرد می‌باشد که توسط اداره مالیات دولت در سه صرافی ارز رمزنگاری شده شناسایی و جمع آوری شده اند. تاکنون، سازمان مالیاتی ارزهای دیجیتالی 676 نفر را که 28.4 میلیارد وون (تقریباً 25.47 میلیون دلار) مالیات باید به دولت باید پرداخت کنند ضبط کرده است.از زمان توقیف ارزهای رمزنگاری، 118 نفر 1.26 میلیارد وون پس داده اند.

دولت توضیح داد:که به طور مداوم توسط افراد متخلف از ما خواسته می شود که از فروش ارزهای رمزپایه آنها خودداری شود، تا به زودی مالیات خود را پرداخت کرده و

ارزش ارزهای رمزپایه متعق به آنها افزایش یابد.

دولت شهر نمونه ای از رئیس بیمارستانی را ارائه داد که ارزهای رمزنگاری شده آن ضبط شد و بلافاصله 580 میلیون وون را از 1 میلیارد وون بدهی خود به عنوان مالیات پرداخت نشده، تامین کرد.

طبق گفته سازمان مالیات، محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در میان افراد متخلف، بیت کوین با سهم 19 درصد، پس از آن Dragonvein و Ripple با سهم 16 درصد و در نهایت اتریوم با سهم 10 درصد می باشد.

 

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده اولین نفر باشید!
نظرات: بدون نظر، اولین نفر باشید

برای ثبت نظر باید وارد شوید!

ورود به سایت
محصولات پیشنهادی