پی پال میزان سقف مبادله ارزهای دیجیتال را برای کاربران آمریکایی پنج برابر کرد

پی پال میزان سقف مبادله ارزهای دیجیتال را برای کاربران آمریکایی پنج برابر کرد

غول پرداخت آنلاین (PayPal)، تغییرات عمده ای در ارائه خدمات به مشتریان آمریکایی خود ایجاد کرده است. این شرکت اکنون به آنها این امکان را می دهد تا پنج برابر بیشتر در هفته با بیت کوین (BTC) ، اتریوم (ETH) و سایر ارزهای رمزپایه معامله کنند.

فرناندز دا پونته ، معاون توسعه تجارت جهانی گفت: " به عنوان بخشی از تلاش ها برای تأمین نیازهای مداوم و در حال تغییر مشتریان، خوشحالیم که اعلام می کنیم به تازگی محدودیت خرید ارزهای دیجیتال برای مشتریان واجد شرایط PayPal در ایالات متحده را به $ 100،000 در هفته افزایش داده ایم."

این پنج برابر افزایش نسبت به سقف خرید قبلی یعنی 20،000 دلار انجام شده است. محدودیت هفتگی فعلی حتی از سقف خرید سالانه قبلی که 50،000 دلار بود، هم بیشتر است. این به روزرسانی بیان می کند: "ممکن است محدودیت های فوق را به دلیل ایمنی ، امنیت یا سایر دلایل قانونی تغییر دهد."

این تغییرات به منظور "انتخاب و انعطاف پذیری بیشتر" مشتریانشان جهت خرید ارزهای دیجیتال در PayPal انجام شده است. این در حالی است که PayPal در اکتبر سال گذشته اعلام کرد که به دارندگان حساب های آمریکایی امکان خرید و فروش بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش (BCH) و litecoin (LTC) را ارائه می دهد.

همچنین در مارس سال جاری، این سرویس خدماتی راه اندازی شد که به مشتریان امکان پرداخت رمزارزها را می دهد. سپس در ماه آوریل، برنامه پرداخت تلفن همراه همتا به همتا بوسیله PayPal ، پشتیبانی از ارزهای دیجیتال را نیز آغاز کرد.

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده اولین نفر باشید!
نظرات: بدون نظر، اولین نفر باشید

برای ثبت نظر باید وارد شوید!

ورود به سایت
محصولات پیشنهادی