قیمت اتریوم با وجود نزدیک شدن به Hard Fork لندن، 2300 دلار را از دست داد

قیمت اتریوم با وجود نزدیک شدن به Hard Fork لندن، 2300 دلار را از دست داد

در حالی که بازار برای Hard Fork لندن آماده می شود، طی سقوط اخیر در بازار شاهد کاهش قیمت اتریوم هستیم. برنامه ریزی شده است که این اتفاق در تاریخ 4 آگوست سال جاری به طور مستقیم اجرا شود و به نظر می رسد سرمایه گذاران علاقه زیادی به این حرکت دارند. با وجود اینکه در هفته های گذشته تقاضا برای Ethereum افزایش یافته است، اما به نظر نمی رسد حتی این تقاضا بتواند قیمت این ارز رمزپایه را حفظ کند.

پیش از این اتریوم از محدوده معاملاتی 2000 دلار در محدوده 2300 دلار با افزایش ناچیزی روبرو شده بود. در یک برهه حتی به بالای 2400 دلار نیز پرید اما این فقط برای مدت کوتاهی با دوام بود و مجدد اتریوم سقوط کرد و به 2300 دلار رسید.

به نظر می رسد اشتیاق بازار قیمت را کمی ثابت نگه داشته است. با نزدیکی به هارد فورک لندن همچنان قیمت اتریوم در ناحیه نزولی باقی مانده است.

اخبار جدید منتشر شده از بازار نشان می دهد که محبوبیت Ethereum در حال افزایش است. داده ها حاکی از آن است که در مدت 30 روز، 5 میلیون آدرس جدید و منحصر به فرد به پروتکل اضافه شده است و حتی این موضوع نیز تاثیری در قیمت این رمزارز نداشته است.

 

هارد فورک لندن چیست؟

بسیاری از سرمایه گذاران اخیراً این باره صحبت می کنند اما هنوز ایده ای در مورد معنای واقعی آن ندارند. هارد فورک قرار است به روزرسانی شود و مدل هزینه تراکنش های سازوکار فعلی را تغییر دهد. این امر به نوبه خود به کاهش هزینه های بالای معاملات مورد انجام حال حاضر در شبکه، کمک خواهد کرد.

همچنین هارد فورک لندن برای هدف قرار دادن میزان سختی استخراج شبکه است. این ارتقا کمک می کند تا سختی شبکه بیشتر شود ولی همزمان سهولت مکانیسم استخراج اثبات سهام را افزایش می دهد.

 اثبات سازوکار سهام فقط به اعتبارسنجان نیاز دارد تا تاییدات معامله را در شبکه انجام دهند. برخلاف استفاده از دستگاه های پرقدرت مانند مکانیسم اثبات فعلی که برای تأیید معاملات و بلاک ها، به کامپیوترها برای حل مشکلات پیچیده نیاز دارد.

هارد فورک لندن بخشی از اقداماتی است که در شبکه ETH برای تسهیل حرکت کامل به سمت ETH 2.0  برای سال 2022 برنامه ریزی شده است، انجام می شود.

 

قیمت اتریوم

تاکنون، همه شاخص ها به الگوهای نزولی Ethereum اشاره کرده اند. قیمت در حال حاضر کمتر از 2100 دلار معامله می شود. شاخص RSI به زیر 50 رسیده است. این نشان می دهد که ETH در حال حاضر در بازار خرسی قرار گرفته است.

به نظر می رسد افت فعلی به این واقعیت اشاره دارد که سرمایه گذاران این باور را دارند که هارد فورک تاخیر دیگری را تجربه خواهد کرد. به روزرسانی های فناوری Ethereum تاکنون با تأخیر همراه بوده است. بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین اظهار داشت که علت تأخیر، افراد شرکت کننده در این پروژه بوده اند. مهمترین دلیل در پنج سال گذشته ذکر اختلاف نظرهای تیم داخلی بوده است.

 

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده اولین نفر باشید!
نظرات: بدون نظر، اولین نفر باشید

برای ثبت نظر باید وارد شوید!

ورود به سایت
محصولات پیشنهادی