سرمایه گذاری 45٪ از جوانان انگلیسی عمدتا روی بیت کوین و دوج کوین است

سرمایه گذاری 45٪ از جوانان انگلیسی عمدتا روی بیت کوین و دوج کوین است

نظرسنجی اخیر انجام شده توسط Opinium نشان می دهد که تقریبا نیمی از ساکنان انگلستان بین 18 تا 29 سال، اعتراف کردند که اولین سرمایه گذاری آنها در دارایی های دیجیتال بوده است.

از بین تمام دارایی های دیجیتال، بیت کوین محبوب ترین در میان جوانان است زیرا بیش از 20٪ آنها در آن سرمایه گذاری کرده اند. جالب اینجاست که  Dogecoin نیز یکی از رایج ترین ارزهای رمزپایه میان این افراد بوده است.

با این حال، 56٪ از شرکت کنندگان اعتراف کردند که برای تأمین هزینه خریدهای بیت کوین خود مبالغی قرض گرفته اند. 23٪ از مشاغل از کارتهای اعتباری خود برای تخصیص بودجه خرید دارایی دیجیتال استفاده کردند و 17٪ به وام‌های دانشجویی رو آورده اند. در نهایت 16٪ دیگر نیز نوع دیگری از وام را به کار گرفتند.

میرون جابسون یک فعال مالی در Interactive Investor  این میزان درصد را ناراحت کننده توصیف کرد: " جوانان بزرگسال که از کارت های اعتباری ، وام های دانشجویی و سایر اشکال قرض برای سرمایه گذاری استفاده می کنند، یک روند نگران کننده است."

وی برای جوانان هشدار داد که بدهی کلان می تواند به اعتبار آنها آسیب برساند و "بنابراین باعث ایجاد موانع مالی در ادامه زندگی باشد".

یک سوم سرمایه گذاران ارز دیجیتال در انگلیس هر روز مانده های خود را بررسی می کنند. به نظر می رسد مردم انگلیس علاقه خود به ارزهای رمزپایه را افزایش داده اند زیرا تحقیقات اخیر نشان داده است که حدود 78٪ از بزرگسالان از دارایی های دیجیتال شنیده اند. به علاوه ، تقریباً 2.3 میلیون نفر در مقاطعی ارزهای مجازی را در اختیار دارند یا صاحب آنها هستند.

شایان ذکر است که نحوه تفکر ساکنان انگلستان در مورد رمزارزها  به طرز چشمگیری تغییر کرده است. آنها دیگر ارزهای رمزپایه را به عنوان دارایی سوداگرانه نمی دانند بلکه گزینه سرمایه گذاری جدی یا جایگزینی برای سرمایه گذاری های سنتی می دانند.

جالب توجه است، تعداد سرمایه گذاران که روزانه مانده های خود را بررسی می کنند به 29٪ افزایش یافت - بیش از دو برابر از 13٪ در سال 2020- به طور کلی، بیشتر انگلیسی ها بینش و امیدواری به روند صعودی بلند مدت دارند.

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده اولین نفر باشید!
نظرات: بدون نظر، اولین نفر باشید

برای ثبت نظر باید وارد شوید!

ورود به سایت
محصولات پیشنهادی