پیش‌بینی قیمت بیت کوین از سوی استراتژیست‌های بازار سهام و مدیران مطرح

پیش‌بینی قیمت بیت کوین از سوی استراتژیست‌های بازار سهام و مدیران مطرح

از استراتژیست‌های بازار سهام و مدیران نمونه شرکت ها در مورد قیمت بیت کوین تا پایان سال میلادی سوال شد. تقریبا نیمی از شرکت کنندگان در نظرسنجی می گویند که قیمت این ارز دیجیتال زیر سطح 30 هزار دلار خواهد بود اما برخی معتقدند که قیمت آن تا 60 هزار دلار افزایش خواهد یافت.

این افراد در یک نظر سنجی که هفته گذشته توسط CNBC   منتشر شد، نشان دادند که حدس می‌زنند قیمت بیت کوین در پایان سال 2021 چه مقدار خواهد بود. هر سه ماه یکبار، این رسانه نظر حدود 100 مدیر ارشد سرمایه گذاری، استراتژیست های بازار سهام و مدیران نمونه کارها راجع به روند بازار برای بقیه سال را بررسی می‌کند. آخرین نظرسنجی در بازه زمانی 23 تا 30 ژوئن انجام شده بود.

طبق نتایج نظرسنجی که هفته گذشته رونمایی شد، 44٪ از پاسخ دهندگان گفتند که قیمت بیت کوین تا پایان سال زیر 30،000 دلار خواهد بود. علاوه بر این، 25 درصد از استراتژیستها و مدیران سهام شرکت‌ها گفتند که این مبلغ 40 هزار دلار خواهد بود و 25 درصد دیگر گفتند که به 50 هزار دلار می رسد. تنها 6٪ انتظار داشتند قیمت BTC تا پایان سال به 60،000 دلار برسد.

 

افزایش محبوبیت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در میان سرمایه گذاران نهادی

همچنین چندین نظرسنجی که اخیراً انجام شده حاکی از افزایش محبوبیت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در میان سرمایه گذاران نهادی است. نظرسنجی روند سرمایه گذاری در سال 2021 که توسط مجله برنامه ریزی مالی و انجمن برنامه ریزی مالی (FPA) انجام شد، نشان داد که بیش از 26٪ مشاوران مالی قصد دارند تقاضا خود را برای ارزهای رمزپایه طی 12 ماه آینده افزایش دهند. در همین حال، 49٪ مشاوران گفتند که مشتریان از آنها در مورد سرمایه گذاری در حوزه رمزارزها در شش ماه گذشته سوال پرسیده اند.

این در حالی است که آخرین بررسی مدیر صندوق جهانی بانک آمریکا نشان داد که بیت کوین دومین تجارت محبوب برای مدیران صندوق‌ها است. علاوه بر این، یک نظرسنجی جهانی از مدیران ارشد مالی نشان داد که منابع ارزهای دیجیتال صندوق های تامینی به احتمال زیاد به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده اولین نفر باشید!
نظرات: بدون نظر، اولین نفر باشید

برای ثبت نظر باید وارد شوید!

ورود به سایت
محصولات پیشنهادی