جو بایدن در نهایت از مدیر عامل شرکت Crypto-Circle پشتیبانی خواهد کرد

جو بایدن در نهایت از مدیر عامل شرکت Crypto-Circle پشتیبانی خواهد کرد

جرمی آلریر ، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت بزرگ ارزدیجیتال مستقر در ایالات متحده به نام Circle، ادعا می کند که ارز دیجیتال در واشنگتن دی سی اشتباه گرفته شده است، اما او نظرات خوش بینانه ای درباره نحوه برخورد دولت جدید جو بایدن با مجموعه ارزهای رمزنگاری شده ارائه داده است.

"من فکر می کنم که آنها در نهایت حمایت خواهند کرد زیرا این یک تغییر زیرساختی است که آنها بر روی این تغییرات زیرساختی متمرکز خواهند شد که باعث رقابت بیشتر درآمریکا می شود و این رقابت یک عنصر اصلی در امر حمایت خواهد بود."

جرمی آلریر طی مصاحبه ای با CNBC گفت:

با این حال، که تاکنون ایالات متحده از این نوآوری استقبال نکرده است، وقتی نوبت به چارچوب نظارتی می رسد، استارت آپ های بلاکچین می توانند فعالیت کنند.

بایدن، جانت یلن، رئیس پیشین فدرال را به عنوان وزیر دارایی معرفی کرده است که گمان می رود به موجب آن دیدگاه ها در برابر فناوری بلاکچین باز خواهد شد.

آلر همچنین به آشفتگی زیادی که در صنعت رمزارزها در واشنگتن دی سی وجود دارد ، اشاره کرد که ارزدیجیتال به افرادی که دسترسی کمتری به خدمات مالی دارند آسیب می رساند. مدیر عامل شرکت ، به سرمایه بازار USD Coin (USDC) حدود 500٪ از سال گذشته رشد کرده است ، اشاره کرد و گفت:

این فناوری، نویدبخش گسترش دسترسی به سیستم های مالی بطور عمیق تر از سیستم های بانکی موجود است.

همانطور که گزارش شد ، هفته گذشته ، قانون تنظیم پایداری رمزارز در کنگره پیشنهاد شد، و بار دیگر بر تفاوت مهم پروژه های متمرکز و غیرمتمرکز از نظر تنظیم سیستم‌های مالی تأکید شد.

 

هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده اولین نفر باشید!
نظرات: بدون نظر، اولین نفر باشید

برای ثبت نظر باید وارد شوید!

ورود به سایت
محصولات پیشنهادی