رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

Bitcoin.com فروش عمومی توکن اکوسیستم VERSE را اعلام کرد

Bitcoin.com یک اکوسیستم دیجیتال و پلت فرم امن خود نگهبانی که در آن کاربران می توانند به راحتی و ایمن با ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال تعامل داشته باشند، اعلام کرده است که فروش B یا فروش عمومی ابزار و توکن پاداش VERSE از اول نوامبر 2022 آغاز خواهد شد. از افرادی که وارد بیت کوین و دیفای می شوند با پاداش دادن به آنها برای خرید، فروش، ذخیره، استفاده و یادگیری در مورد ارزهای دیجیتال، حمایت کنید.

از سال 2015، Bitcoin.com از طریق مجموعه منابع خود، از جمله سایت خبری Bitcoin.com، منابع آموزشی و کیف پول با موانع کم خود، فرصت هایی برای استقلال مالی در مقیاس جهانی ایجاد کرده است. از طریق Sale B، میلیون‌ها کاربر Bitcoin.com می‌توانند از زمان صرف شده در تعامل با این پلتفرم نهایت استفاده را ببرند. پاداش ها با تعامل با Verse DEX، شرط بندی VERSE، بازپرداخت نقدی در VERSE و استفاده از رمز VERSE به عنوان وثیقه در استخرهای وام دهی مختلف تخصیص می یابد. Bitcoin.com قصد دارد برای گسترش آگاهی در مورد Verse و ترغیب کاربران فعلی و تازه واردان به مشارکت بیشتر در DeFi، airdrops منتشر کند.

دنیس جارویس گفت: «فروش عمومی VERSE نقطه عطفی برای اکوسیستم Bitcoin.com است و به ما این امکان را می‌دهد تا به مخاطبان جدیدی دست پیدا کنیم، به‌ویژه آنهایی که می‌خواهند اولین فروش توکن خود را با سهولت، سادگی و یک پلتفرم قابل اعتماد طی کنند.» مدیر عامل Bitcoin.com. «جامعه ارزهای دیجیتال در آستانه تعریف موج بعدی آزادی اقتصادی است و Bitcoin.com مشتاقانه منتظر است تا نسل جدیدی از کاربران مستقل مالی را از طریق اکوسیستم Verse وارد کند.»

عرضه توکن VERSE 210 میلیارد ثابت است و در طول هفت سال توزیع خواهد شد. فروش B به دنبال فروش خصوصی VERSE است که در می 2022 تکمیل شد و 10٪ از کل عرضه VERSE را در ازای 33.6 میلیون دلار فروخت.

انجمن Verse به بیش از 25000 عضو در سراسر تلگرام و دیسکورد افزایش یافته است، نماینده نه تنها تازه واردان رمزنگاری بلکه همچنین بومیان رمزنگاری که ارزش را می بینند و با ماموریت ما برای ارائه جهانی که در آن آزادی اقتصادی هسته اصلی آن است، همسو هستند. ویتالیک مارینچنکو، مهندس ارشد شرکت Verse، گفت: تصمیم گیری ما. وی افزود: “کیف پول Bitcoin.com دارای بیش از 34 میلیون کیف پول است که ما انتظار داریم بسیاری از آنها در فروش شرکت کنند.”

لیزی انج، سرپرست صندوق توسعه Verse خاطرنشان کرد: «کاربرد VERSE حتی بیشتر گسترش می‌یابد و به عنوان سنگ بنای صندوق توسعه Verse عمل می‌کند، ابتکاری برای تسریع رشد و نوآوری در اکوسیستم Verse Bitcoin.com. از سه ماهه اول سال 2023، صندوق به برنامه هایی که با اکوسیستم ادغام می شوند کمک های مالی ارائه می کند. این صندوق همچنین از هکاتون‌ها حمایت مالی خواهد کرد و پروژه‌های توکن‌شده را از طریق سرویس لانچ‌پد ما که سال آینده منتشر می‌شود، انکوبه می‌کند.

به‌عنوان یک توکن زنجیره‌ای متقابل سازگار با استاندارد ERC-20، VERSE برای کسانی که با Verse DEX، بلاک‌چین اتریوم و اکوسیستم گسترده‌تر DeFi تعامل دارند، ارزش بسیار زیادی ایجاد می‌کند. تیم Verse فعالانه در حال بررسی فرصت‌هایی برای گسترش توکن به شبکه‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم با هزینه کم است تا تجربه کاربری مطلوبی را ارائه دهد. فروش عمومی VERSE تحولات هیجان انگیزی را که در اکوسیستم Bitcoin.com رخ می دهد، مانند ادغام با Avalanche، راه اندازی رسمی صندوق توسعه Verse، و ارتقاء امنیت و دسترسی به حساب های Bitcoin.com تحسین می کند.

فروش نشانه Verse در ایالات متحده ژاپن یا دیگر زمینه‌های قضایی محدود در دسترس نیست.

ثبت نام برای فروش عمومی اکنون در getverse.com باز است.

بازگشت به لیست