استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت, ماینر

کلینس‌پارک ۳۸۵۳ ریگ استخراج ساخت بیت‌مین را خریداری کرد

در 1 نوامبر 2022، ماینر بیت کوین Cleanspark فاش کرد که 3853 دستگاه ماینینگ Antminer S19J Pro با نام تجاری Bitmain را به نرخ 5.9 میلیون دلار خریداری کرده است. طبق گفته Cleanspark، این شرکت از زمان شروع زمستان کریپتو در ماه ژوئن، 26500 دستگاه استخراج بیت‌کوین خریداری کرده است.

Cleanspark 3853 واحد Antminer S19J Pro را به قیمت 15.50 دلار به ازای هر Terahash خریداری می‌کند.
پس از اینکه شرکت استخراج بیت‌کوین (BTC) Cleanspark (Nasdaq: CLSK) اعلام کرد که هش کل آن از 5 اگزاهش در ثانیه (EH/s) فراتر رفته است، این شرکت توضیح داد که اهداف پایان سال خود را تا پایان سال به 5.5 EH / ثانیه افزایش خواهد داد. یک هفته بعد، Cleanspark فاش کرد که شرکت استخراج بیت‌کوین دسته جدیدی از دکل‌های استخراج را به نرخ 5.9 میلیون دلار یا 15.50 دلار به ازای هر تراهش خریداری کرده است. شرکت استخراج بیت‌کوین در مجموع 3853 واحد Antminer S19J Pro خریداری کرد، یک دستگاه ماینینگ که تقریباً 96 تراهش در ثانیه (TH/s) در هر دستگاه تولید می‌کند.

زاک برادفورد، مدیرعامل کلینسپارک، روز سه‌شنبه گفت: «این تازه‌ترین خرید نشان می‌دهد که چگونه CleanSpark در بازارهای پریشان به اجرای خود ادامه می‌دهد. تمرکز تزلزل ناپذیر ما بر روی پایداری، ترازنامه و استراتژی عملیاتی قوی را برای ما فراهم کرده است که به ما این امکان را می‌دهد تا ماشین‌هایی را با نرخ‌های باورنکردنی خریداری کنیم، نرخ هش خود را افزایش دهیم و تولید روزانه بیت‌کوین خود را با پیش‌بینی بهبود شرایط بازار طی چند ماه آینده افزایش دهیم. ”

Cleanspark می‌گوید که در آغاز بازار نزولی در ماه ژوئن، توانست در مجموع 26500 دکل معدنی را خریداری کند. امروزه این شرکت در مجموع دارای چهار سایت عملیاتی و حدود 50000 دکل معدنی در حال فعالیت است. با ماشین‌های 50K، این شرکت به “بالاترین تولید روزانه 19.2 بیت‌کوین” دست یافته است. حرکت‌های تازه این شرکت در زمستان کریپتو در زمانی انجام می‌شود که استخراج‌کنندگان بیت‌کوین درد شدیدی را احساس می‌کنند زیرا قیمت هش بیت‌کوین در اکتبر به پایین‌ترین حد خود رسیده است.

برای نمونه، پرونده‌ای در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، که در 26 اکتبر 2022 ثبت شد، نشان می‌دهد که Core Scientific در مورد امکان دوباره ساختار بحث کرده است. سهام Core Scientific پس از اشاره به ورشکستگی احتمالی توسط SEC کاهش یافت. افزون بر پرونده‌های مشکل‌دار Core Scientific، پرونده‌های حمایت از ورشکستگی فصل 11 که در 22 سپتامبر منتشر شد، نشان می‌دهد که Compute North نیز با مسایل مالی سروکار دارد.

پس از فراتر رفتن از 5 EH/s و اشاره به اینکه قصد دارد 10% قدرت هش خود را افزایش دهد، Cleanspark در روز سه شنبه توضیح داد که انتظار دارد به اهداف پایان سال 2023 این شرکت دست یابد زیرا هدف آن به دست آوردن 22.4 EH / ثانیه است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *