رمزارز, فناوری و تجارت

کلمبیا 9 پلتفرم ارز رمزنگاری برای همکاری با بانک‌های ملی ایجاد می‌کند

در کلمبیا، نهاد تحت مدیریت وزارت دارایی دستگاه ناظر مالی کلمبیا (Superfinanciera)، مجوز اتحاد بین بانک های کلمبیا و صرافی های ارز دیجیتال را صادر کرد. تاکنون، اداره مالی کلمبیا همکاری بین صرافی ها و بانک های ملی را تصویب کرده است تا عملیات رمز ارزها را برای شهروندان بیشتر در دسترس قرار دهد.

جمهوری کلمبیا در آمریکای جنوبی طی سالهای گذشته با دارایی های رمزنگاری مانند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال فعالیت های بسیار خوبی است. اخیراً، در هفته اول ژانویه 2021 ، اداره ناظر بر شرکت های کلمبیایی در بخشنامه ای رسمی توضیح داد که شرکت‌ های محلی می توانند از سرمایه ذخیره ‌ای برای خرید بیت کوین استفاده کنند.

این طرح از سال 2020 آغاز شد و تعدادی از مراکز برای مشارکت مجبور به تأیید FSC شدند. تا به امروز، ناظر مالی تاکنون 9 صرافی ارز دیجیتال را تایید کرده است و سیستم عامل های Movii و Panda Exchange نیز در آن گنجانده شده اند.

بنیانگذار صرافی پاندا: دولت کلمبیا درب را به رسمی شدن و گسترش ارزهای دیجیتال گشود

در سال 2018، صرافی پاندا بازارهای تجارت رمزنگاری خود را به فیات گسترش داد و در سال 2019 این شرکت تعدادی خودپرداز ارز رمزنگاری (PoS) در بوگوتا و ونزوئلا را راه اندازی کرد.

پاندا در ادامه افزود:

اکنون بکار گرفتن بخشی از دنیای ارزهای رمزپایه از همیشه آسان تر است، به واسطه این حکم، تجارت دارایی های دیجیتالی می تواند بخشی از زندگی عادی مردم باشد. صرافی پاندا کلیه شرایط قانونی و مالی تعیین شده برای مجاز کردن فعالیت در دارایی های رمزنگاری کلمبیایی ها را از طریق همکاری با Movii تأمین می کند.

بنیانگذار صرافی پاندا Arley Lozano، تأکید کرد که این فرصتی است که تیم ما منتظر آن بود و سرانجام دولت در را برای پذیرش همگانی ارز های رمزنگاری باز کرده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *