رمزارز, فناوری و تجارت

پیش‌بینی حرکت بیت‌کوین تا 100 هزار دلار!

از سه ماهه چهارم سال 2019، تعدادی از بازیگران مالی پیش بینی حرکت های بزرگی برای بیت کوین کرده اند. بسیاری از مراکز سرمایه گذاری و موسسات بانکی اکنون علی رغم نوسانات فعلی، شروع به بررسی آینده بیت کوین، به طور ویژه و به عنوان یک عامل مقاوم در برابر تورم پولی می کنند.

بسیاری از موسسات بیت‌کوین را تا 100000 دلار پیش بینی می‌کنند

در اوایل سال جاری، تیم استراتژی megabank آمریکایی، به سرپرستی نیکولاس پانیگیرتزوگلو، ادعا کرد که هدف تئوری 146000 دلار برای بیت‌کوین را تا پایان سال 2021 پیش‌بینی می‌کند و این را مطرح کرد که به نظر می رسد ارز دیجیتال می‌تواند کاندیدای اصلی جایگزین طلا به عنوان ذخیره ارزشی طولانی مدت، به ویژه برای سرمایه گذاران جوان تازه کار با فناوری بیشتر باشد.

به گفته تیم تحقیقاتی شرکت Raiffeisen Bank، دستیابی به اهداف قیمتی فراتر از مرز 100000 دلار یا حتی 1 میلیون دلار امکان پذیر است. در این مطالعه آمده است: “واقعیت این است که اکنون که ارزش این رمزارز در سال 2020 بیش از 3 برابر شده است و حرکت آن همچنان قوی است، صعودهای بعدی نباید ما را شگفت زده کند.”در طول سال 2020، تعداد فزاینده ای از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه به عنوان روش معامله برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات پشتیبانی کردند. به عنوان مثال PayPal – شرکتی که دارای 28 میلیون پایگاه بازرگانی است – اکنون به کاربران امکان خرید، فروش و ذخیره ارزهای رمزپایه را از طریق سیستم عامل خود می دهد.

سام تبار، بنیانگذار Fluidity و رئیس سابق استراتژی سرمایه مریل لینچ گفت:”بیت کوین توسط هیچ شخص یا دولتی اداره نمی شود. در عوض، با قوانین ساده عرضه و تقاضا اداره می شود. در اصل، بیت کوین دو روی یک سکه است: از یک طرف یک ارز جهانی است و طرف دیگر آن طلای دیجیتال است.”

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *