تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

پیش‌بینی تقویت بیت‌کوین با طرح 3 تریلیون دلاری جو بایدن

بر اساس گزارش های مختلف، جو بایدن، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده قصد دارد 3 تریلیون دلار برای رفع آسیب‌های ناشی از بیماری Covid-19 تأمین کند. این طرح عظیم، حامیان دولت بایدن و طرفداران ارز دیجیتال را بر این باور داشته است که بیت کوین پیشرفت زیادی خواهد کرد.

از زمان شیوع ویروس کرونا در سراسر آمریکا، سیاستمداران و اعضای فدرال ایالات متحده میلیون‌ها دلار را برای رسیدن منافع خاص و مراکز تجاری وال استریت توزیع کرده اند.

طرفداران ارز رمزنگاری شده پیش‌بینی می کنند که طرح 3 تریلیون دلاری جو بایدن باعث تقویت بیت کوین خواهد شد.

همچنین هانس نیکولز، از سایت Axios گزارش داد که جو بایدن در حال بررسی این مسئله است كه از كنگره بخواهد طی دو مرحله به آسیب دیدگان آمریكایی كمك كند. با این طرح، نیکولز خاطرنشان می کند که قشر آسیب دیده آمریکایی حدودا 2000 دلار به علت ویروس کرونا در کنار یک بسته مالیاتی دریافت می‌کنند. نیکولز همچنین اضافه می کند که برنامه بایدن نرخ مالیات را برای آمریکایی هایی که بالاترین درآمد در کشور را دارند افزایش می دهد.

از زمانی که اخبار مبنی بر اینکه بایدن ممکن است 3 تریلیون دلار برای شروع این طرح در دولت جدید خود تامین کند، طرفداران ارزهای رمزپایه گفتند که به احتمال زیاد بیت کوین را نیز تقویت خواهد کرد.

طرح بایدن نیز اخیرا به یکی از موضوعات پرطرفدار در توییتر مطرح شده است.یک طرفدار بیت کوین پس از شنیدن خبر تامین کردن 3 تریلیون دلار از سوی بایدن، گفت که مردم دیوانه هستند اگر اکنون بیت‌کوین را بفروشند!

نظر شما در مورد لایحه تامین 3 تریلیون دلاری بایدن برای بهبود زیرساخت های آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا چیست؟

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *