رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت, مقالات

پشتیبانان ترا می‌خواهند سکه استیبل‌کوین USTC را پس بگیرند

شش ماه است که استیبل‌کوین الگوریتمی ترا UST (اکنون USTC) از دلار آمریکا جدا شده است و نرخ از 9 می 2022 از دلار آمریکا جدا شده است. اکنون، استیبل‌کوین پیشین با 0.02 دلار در هر واحد مبادله می‌کند، اما شماری از حامیان Terra Classic معتقدند این شانس وجود دارد که USTC بتواند دوباره توان خود را به دست آورد.

در میان جنون فروپاشی FTX، طرفداران یکی دیگر از پروژه‌های رمزنگاری کوتاه‌مدت می‌خواهند استیبل‌کوین UST (اکنون USTC) Terra Money را به محدوده نرخ 1 دلار برگردانند. بحث‌های زیادی در مورد این موضوع در رسانه‌های اجتماعی وجود دارد، حتی اگر نماد terraclassicusd (USTC) به ارزش اسمی دلار نزدیک نباشد. این امر مانع از تلاش حامیان Terra Classic برای جلب حمایت از توکن منقرض شده Terra نشده است. یکی از افراد در توییتی نوشت: بیایید USTC را تکرار کنیم.

افزون بر شماری از طرفداران بلاک‌چین Terra Classic، توسعه‌دهنده تحقیق و توسعه Terran One و توسعه‌دهنده سابق Terra Money، ویل چن، در مورد امکان repegging USTC صحبت کردند. چن گفت: “رپگ USTC نخستین بار است که چنین چیزی در این مقیاس توسط یک جامعه انجام می‌شود.” «مانند LUNC، زمانی که تلاش‌های جمعی برای مهار USTC پیشرفت/شتابی را به دست آورد که از شانس‌ها سرپیچی کرد و همه غیرمؤمنان را غافلگیر کرد، همه مایل به پیوستن به آن خواهند بود».

توییت چن بیش از 1154 لایک در توییتر دارد و از زمان انتشار این توییت حدود 400 بار به اشتراک گذاشته شده است. توسعه دهنده Terran One همچنین برای جامعه “بهترین موفقیت” را آرزو کرد. البته، بازگرداندن USTC به محدوده 1 دلار یک معجزه خواهد بود و این دستاوردی است که تاکنون در تاریخ کریپتو به دست نیامده است. با این حال، توییت خوشبینانه چن به چالش کشیده شد، زیرا بسیاری از مردم معتقدند این شاهکار غیرممکن است.

در زمان نگارش این مقاله، USTC در حال حاضر برای هر واحد 0.020 دلار معامله می‌شود و دارایی کریپتو در روز گذشته در برابر دلار آمریکا 3.5 درصد کاهش یافته است. ماه گذشته ارزش USTC بسیار بالاتر بود زیرا سکه در 30 روز گذشته 50.9٪ از ارزش خود را کاهش داد. LUNC Terra Classic حتی کمتر و کمتر از یک پنی ایالات متحده در هر واحد در 0.00015820 دلار در هر LUNC است.

برای بازگرداندن USTC به محدوده 1 دلار، باید 4900٪ بالاتر از ارزش فعلی خود صعود کند. اکنون، 9,805,804,874 USTC در گردش است و این توکن در روز گذشته 15.33 میلیون دلار معاملات را ثبت کرده است. در حالی که بازگرداندن USTC به $1 کاملاً شاهکار است، این توکن در تلاش است تا بالای دو پنی ایالات متحده باقی بماند.

بازگشت به لیست