رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

هند بیت‌کوین افزوده را در بحبوحه بررسی اپلیکیشن بازی موبایل می‌بندد

اداره اجرای هند (ED) می گوید که 44.5 بیت کوین دیگر را به عنوان بخشی از تحقیقات مداوم پولشویی در مورد برنامه بازی های موبایل E-Nugget بسته است. این مقام قبلاً نزدیک به 86 بیت‌کوین را در صرافی رمزارز Binance مربوط به همین تحقیقات بسته بود.
ED هند بیت کوین بیشتری را در مورد E-Naggets منجمد می کند
اداره اجرای هند (ED) پنجشنبه اعلام کرد که 44.5 بیت کوین را تحت قانون جلوگیری از پولشویی این کشور (PMLA) مسدود کرده است. ED دولت مجری قانون و آژانس اطلاعات اقتصادی هند است.
حساب رسمی توییتر برای ED توییت کرد: ED عملیات جستجو را در 2 محل در کلکته انجام داده و 1.65 روپیه Cr وجه نقد، 44.5 بیت کوین (معادل 7.12 Cr) و سایر اسناد مجرمانه تحت PMLA را توقیف کرده است. یعنی ناگت های الکترونیکی.
این مقام توضیح داد: “امیر خان، نثار احمد خان، یک برنامه بازی موبایلی به نام E-Nuggets را راه اندازی کرد، که با هدف کلاهبرداری از مردم طراحی شده بود … فاش شد که چندین حساب (بیش از 300) برای شستشوی حساب ها استفاده شده است. پول.»
پیش از اعلام روز پنجشنبه، ED قبلاً چندین بار ارزهای رمزنگاری شده مربوط به تحقیقات خود را در مورد E-Naggets مسدود کرده است.
در 28 سپتامبر، ED اعلام کرد که 77.62710139 بیت کوین را در صرافی ارز دیجیتال Binance مسدود کرده است. متعاقباً این مرجع بیت کوین بیشتری را مسدود کرد. در اطلاعیه 30 سپتامبر، ED اعلام کرد که در مجموع “85.91870554 بیت کوین معادل 1674255.7 دلار آمریکا (معادل 13.56 روپیه برابر با نرخ مبادله بازار) موجود در تعادل در صرافی بایننس مسدود شده است.” ED همچنین WRX (توکن کاربردی صرافی کریپتو هندی Wazirx) و تتر استیبل کوین (USDT) معادل 47.64 لک در حساب‌های Wazirx مربوط به پرونده E-Nuggets را بسته است.

بازگشت به لیست