رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت, مقالات

نظرسنجی بانک آمریکا از ثروتمندان آمریکایی: افراد جوان 7.5 برابر بیشتر گمان دارد که Crypto را در پرتفوی خود نگه دارند.

بانک آمریکا دریافته است که جوانان ثروتمند آمریکایی 7.5 برابر بیشتر از سرمایه‌گذاران 43 ساله و بالاتر احتمال دارد که رمزنگاری را در پرتفوی خود نگه دارند. «اگر جوان‌ترین گروه به سهام اطمینان ندارند، فرصت‌های رشد سرمایه‌گذاری را کجا می‌بینند؟ گزینه‌های جایگزین، مانند ارزهای دیجیتال، که گزینه شماره یک آن‌ها هستند.» این بانک نوشت: جوانان ثروتمند آمریکایی ارزهای دیجیتال را به سهام ترجیح می‌دهند
بانک آمریکا این هفته مطالعه بانک خصوصی 2022 خود را درباره ثروتمندان آمریکایی منتشر کرد. این گزارش نتایج یک نظرسنجی آنلاین را که از ماه می تا ژوئن، از 1052 نفر بالای 21 سال با دارایی‌های قابل سرمایه‌گذاری خانوارهای بیش از 3 میلیون دلار انجام شد، برجسته می کند. بانک خاطرنشان کرد که پاسخ دهندگان نمونه‌ای نماینده ملی از جمعیت با ارزش خالص ایالات متحده هستند و لزوماً مشتریان بانک آمریکا نیستند.
توصیه‌های سرمایه‌گذاری مرسوم نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران جوان‌تر نسبت به سرمایه‌گذاران مسن‌تر سهام بیشتری دارند، نه کمتر. با این حال، گروه سنی 21 تا 42 سال تنها یک چهارم از پرتفوی خود را در سهام در اختیار دارند، در حالی که 55 درصد از سرمایه گذاران 43 ساله و بالاتر، در این گزارش توضیح داده شده‌اند.
اگر جوان‌ترین گروه به سهام اطمینان ندارند، فرصت‌هایی برای رشد سرمایه‌گذاری در کجا می‌بینند؟ گزینه‌های جایگزین، از جمله ارزهای رمزنگاری شده، که انتخاب شماره 1 آنها هستند.
در حالی که 29 درصد از افراد جوان گفتند که کریپتو یک فرصت پیشرو برای ایجاد ثروت است، تنها 7 درصد از گروه مسن‌تر با این موضوع موافقت کردند. گروه جوان تر به طور کلی
این گزارش می‌افزاید: علاقه بیشتری به سهام خصوصی یا بدهی، و همچنین سرمایه‌گذاری‌های پایدار یا زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) دارند.
بانک آمریکا تاکید کرد که سن عامل غالب در مورد علاقه به ارزهای دیجیتال است، و توضیح داد:
در حالی که استفاده کلی کم است، افراد جوان تر 7.5 برابر بیشتر احتمال دارد که رمزنگاری را در کارنامه خود نگه دارند و پنج برابر بیشتر احتمال دارد که بگویند آن را کاملاً خوب درک می کنند.
افزون بر این، این نظرسنجی نشان داد که «نیمی از گروه جوان‌تر در مقایسه با 30 درصد از گروه مسن‌تر، گفتند که برای راهنمایی در مورد کریپتو به رسانه‌های اجتماعی روی می‌آورند».

بازگشت به لیست