تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

میلیاردر «پل تودور جونز» انتظار دارد قیمت بیت کوین “بسیار بالاتر” از امروز باشد

پل تودور جونز، مدیر صندوق سرمایه‌گذاری میلیاردر، می‌گوید که ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین و اتریوم، “ارزشی بسیار بالاتر از آنچه امروز هستیم” خواهند داشت. مدیر مشهور صندوق تامینی با تایید اینکه هنوز بیت کوین دارد، فاش کرد که “همیشه” تخصیص کمی از بیت کوین در کارنامه خود دارد.

پل تودور جونز، مدیر مشهور صندوق سرمایه گذاری، همچنان مالک بیت کوین است.
سرمایه گذار میلیاردر و مدیر مشهور صندوق سرمایه‌گذاری، پل تودور جونز، در مصاحبه ای با CNBC در مورد بیت کوین و اقتصاد ایالات متحده در روز دوشنبه صحبت کرد. جونز بنیانگذار شرکت مدیریت دارایی Tudor Investment Corp است. طبق گزارش فوربس، دارایی خالص فعلی او 7.5 میلیارد دلار است.

جونز در پاسخ به سوالی در مورد بیت کوین، استفاده از آن به عنوان محافظ در برابر تورم و اینکه آیا او هنوز مقداری بیت کوین دارد یا خیر، گفت: من همیشه یک تخصیص کوچک به آن [بیت‌کوین] داشته‌ام… در زمانی که پول زیاد، هزینه‌های مالی زیادی وجود دارد، چیزی مانند رمزنگاری، به‌ویژه بیت‌کوین و اتریوم، که در مقطعی ارزش خواهد داشت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما باید کاهش مالی داشته باشیم.

از میلیاردر پرسیده شد که آیا ارز دیجیتالی که او به آن اشاره کرد، «ارزشی بسیار بالاتر از آنچه امروز هستیم» خواهد بود، جونز پاسخ داد: «اوه، بله، فکر می‌کنم همین‌طور است».

جونز مدتی است که طرفدار بیت کوین بوده است. در ماه مه، او گفت: «سخت است که نخواهی ارز دیجیتال طولانی داشته باشی». او قبلا گفته بود که کریپتو را به طلا به عنوان پوششی در برابر تورم ترجیح می دهد. او همچنین دوست خود Stan Druckenmiller را وارد بیت کوین کرد. با این حال، رییس میلیاردر و مدیرعامل Duquesne Family Office LLC اخیراً گفته است که دیگر BTC ندارد. با این وجود، دراکن میلر گفت که «می‌تواند ببیند که ارزهای دیجیتال نقش مهمی در رنسانس دارد زیرا مردم به بانک‌های مرکزی اعتماد نمی‌کنند».

جونز همچنین دیدگاه خود را در مورد اقتصاد ایالات متحده به اشتراک گذاشت. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا در رکود هستیم، گفت: نمی‌دانم الان شروع شد یا دو ماه پیش. ما همیشه متوجه می‌شویم و همیشه از شروع رسمی رکود متعجب می‌شویم، اما من فرض می‌کنم که قرار است وارد رکود شویم.

این میلیاردر افزود: بیشتر رکودها از شروع آن حدود 300 روز ادامه دارند. بازار سهام مثلا 10 درصد سقوط کرده است. اولین چیزی که اتفاق می‌افتد این است که نرخ‌های کوتاه از بالا رفتن متوقف می‌شوند و قبل از اینکه بازار سهام واقعاً به پایین‌تر برسد، شروع به کاهش می‌کنند.»

جونز در ادامه اظهار داشت: تورم کمی شبیه خمیر دندان است. هنگامی که آن را از لوله خارج کردید، بازگشت آن به داخل سخت است. فدرال رزرو با عصبانیت سعی می کند آن طعم را از دهان آنها بشوید. … اگر وارد رکود شویم، این عواقب واقعاً منفی برای انواع دارایی ها خواهد داشت.

بازگشت به لیست