استخراج رمزارز, تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

مشاغل مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین در حال گسترش است

از آنجایی که ارزش اقتصادی بازار ارزهای دیجیتال در سطح جهان نزدیک به 2 تریلیون دلار افزایش یافته است، تجارت و فعالیت‌های پشت آن همچنان در حال گسترش هستند. این بدان معنی است که تعداد زیادی از شرکت ها برای این زمینه نیرو استخدام می کنند و نگاهی سریع به فهرست های آنلاین محبوب نشان می دهد تعداد زیادی شغل در این زمینه در دسترس است.

فرصت های شغلی بیت کوین و بلاکچین

پیامدهای ویروس کرونا باعث شد تعدادی از افراد کار خود را از دست بدهند. با این حال، بسیاری از این افراد ممکن است ندانند که صنعت رمزارزها خیلی فعال است و تعداد شرکت های استخدام شده سرسام آور است. به  عنوان مثال ، یک پرسش در monster.com نشان می دهد که 1970 شغل تحت عبارت جستجو “بیت کوین” در دسترس است و اگر فرد از عبارت “بلاکچین” استفاده کند، تعداد فرصت های شغلی به 2989 شغل افزایش می یابد.

شاید شما در مورد آن اطلاعی نداشته باشید، اما صنعت ارزهای دیجیتال و بلاکچین هزاران نفر را برای ایجاد نقش های خاص استخدام کرده است. مشاغل ارسال شده در سایت Monster.com نشان می دهد که کارفرمایان به دنبال استخدام کارشناسان ارشد فناوری (CTO) ، همکاران خدمات مشتری، توسعه دهندگان، مشاوران سرمایه گذاری، ارزیابی کنندگان محصولات، بازاریاب‌ها، نویسندگان مقاله، کارشناسان تولید محتوا، ویراستاران اخبار، پژوهشگران داده و فعالان رسانه های اجتماعی هستند. شرکت های استخدام کننده شامل شرکت هایی مانند Einstein AI ، Black Pen Recruitment ، Square Inc ، Crypto Transport  و Flipside Crypto هستند.

ابزار محبوب جستجوی شغل آنلاین در واقع 824 شغل را با استفاده از اصطلاح “بیت کوین” و 4589 شغل تحت جستجوی “بلاکچین” را نشان می دهد. مشاغل موجود در موتور جستجوی Indeed.com کارفرمایانی مانند Kraken ، Bitcoin of America ، Energi،  Binance و Bitcoin IRA را شامل می شود. مشاغل موجود در Indeed.com مشاغلی مانند مدیران فروش، تحلیلگران داده های اطلاعاتی، مهندسان نرم افزار، طراحان برند، ویراستاران اخبار و ارزیابی کنندگان محصولات هستند.

مشاغل صنعت کریپتوکارنسی در سراسر جهان مستقر هستند و خدمات از راه دور ارائه می دهند

ارزهای دیجیتال و مشاغل مرتبط با بلاکچین تقریباً در هر شهر بزرگ در سراسر جهان مستقر هستند. در این نوع مشاغل افراد می توانند از راه دور امرار معاش کنند و از خانه کار کنند. همچنین صنعت فناوری ارز دیجیتال چشم انداز منحصر به فردی نسبت به آینده می دهد.

نهایتا باید گفته شود در حالی که Monster.com و Indeed.com در مجموع 10372 فرصت شغلی مرتبط با “بیت کوین” و “بلاکچین” دارند، جستجوی گوگل موارد بسیار بیشتری دارد. اصطلاح “مشاغل بیت کوین” در Google حدود 93،600،000 نتیجه می دهد و نیز مشاغل دارای کلمه  blockchain حدود 151،000،000 نتیجه را نشان می دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *