تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

مسترکارت برای کمک به بانک‌ها در ارایه دادوستدهای ارزهای دیجیتال ـ مدیر اجرایی می‌گوید که کریپتو در آستانه تبدیل شدن به جریان اصلی است.

Mastercard غول پرداخت، برنامه تازه‌ای به نام Crypto Source را معرفی کرده است تا موسسات مالی بتوانند معاملات ارزهای دیجیتال و دیگر خدمات مرتبط را به مشتریان خود ارایه دهند. مسترکارت برای پشتیبانی از این برنامه با شرکت پکسوس تراست همکاری کرده است. یکی از مدیران مسترکارت می‌گوید که ارزهای دیجیتال در آستانه تبدیل شدن به جریان اصلی هستند.
Mastercard برای کمک به بانک‌ها در ارایه خدمات رمزنگاری؛ مسترکارت روز دوشنبه برنامه تازه‌ای به نام Crypto Source معرفی کرد که “قابلیت‌های معاملات ارز دیجیتال را به بانک‌ها می‌آورد.”
در شراکت با ارایه‌دهندگان نظارت‌شده و دارای مجوز نگهداری رمزنگاری، Crypto Source «موسسات مالی را قادر می‌سازد تا قابلیت‌ها و خدمات امن معاملات ارزهای دیجیتال را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند»، جزئیات این اطلاعیه به شرح زیر است:
شرکای مؤسسه مالی مسترکارت به مجموعه‌ای جامع از خدمات خرید، نگهداری و فروش برای دارایی‌های رمزنگاری منتخب که با هویت اثبات شده، خدمات سایبری، امنیت و مشاوره افزوده شده است، دسترسی خواهند داشت.
این شرکت پرداخت با اشاره به اینکه Crypto Source در حال حاضر برای برنامه‌های آزمایشی آماده می‌شود، تاکید کرد: «این پیشنهاد Crypto Source با Mastercard Crypto Secure تکمیل می‌شود تا امنیت بیشتری را برای اکوسیستم کریپتو ایجاد کند.
مسترکارت همچنین توضیح داد که برای حمایت از این برنامه، “همکاری و همکاری خود را با Paxos Trust Company، یک پلتفرم پیشرو زیرساخت بلاک چین تنظیم شده، گسترش می دهد.”
هدف این مشارکت Paxos ارایه خدمات تجارت و نگهداری دارایی های رمزنگاری شده از طرف بانک ها است، در حالی که Mastercard از فناوری خود برای ادغام این قابلیت‌ها در رابط بانک‌ها استفاده می‌کند.
Jorn Lambert، مدیر ارشد دیجیتال Mastercard، توضیح داد: «نوآوری‌های محصولات رمزنگاری ما انتخاب در مقیاس را فراهم می‌کند و همچنان فرصت‌های منحصربه‌فردی را برای مؤسسات مالی به ارمغان می‌آورد، زیرا آن‌ها به دنبال ارایه خدمات نو و پیشرفته به مشتریان خود هستند.» او نظر داد:
تعهد ما ساده است ـ کشف کریپتو و فناوری دارایی‌های دیجیتال زیربنایی برای حمایت از انتخاب مصرف‌کننده در پرداخت.
لامبرت در مورد راه‌اندازی Crypto Source به CNBC گفت: «مصرف‌های زیادی در آنجا هستند که واقعاً به این موضوع علاقه دارند و شیفته کریپتو هستند، اما اگر این خدمات توسط مؤسسات مالی آنها ارایه شود، احساس اطمینان بیشتری می‌کنند. هنوز برای برخی افراد کمی ترسناک است.» او اضافه کرد که کریپتو در آستانه تبدیل شدن به جریان اصلی است.
مسترکارت اخیراً پنج زمینه کلیدی را مشخص کرده است که روی آن تمرکز کرده است تا ارزهای دیجیتال را به «روشی روزمره برای پرداخت» تبدیل کند.

بازگشت به لیست