تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

مدیر عامل پیشین مورگان استنلی: کریپتو می‌تواند به “راهی بزرگ” برای انجام معاملات پولی تبدیل شود

جان مک، مدیر عامل پیشین مورگان استنلی تایید کرد که او همچنان مالک بیت کوین است. در حالی که اعتراف می کند که درک اینکه چرا کریپتو ارزش دارد برای او سخت است، اما مدیر اجرایی سابق معتقد است که 50 سال آینده، کریپتو می تواند “راه بزرگی برای انجام تراکنش های پولی باشد.”
جان مک، مدیر عامل سابق مورگان استنلی درباره بیت کوین و کریپتو
جان مک، مدیر عامل سابق مورگان استنلی، روز پنجشنبه در مصاحبه ای با CNBC درباره بیت کوین و ارز دیجیتال صحبت کرد. مک از ژوئن 2005 تا ژانویه 2010 مدیر عامل بانک سرمایه گذاری جهانی بود.
او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا در حال حاضر بیت کوین دارد یا خیر، تایید کرد: «من دارم. آره.” وی در ادامه به اشتراک گذاشت: از طریق دفتر خانواده‌ام، ما برخی موقعیت‌های آشکار در حوزه ارزهای دیجیتال داریم.
مدیر عامل پیشین مورگان استنلی همچنین در مورد اینکه آیا وال استریت در آینده کاملا دیجیتالی خواهد شد یا خیر صحبت کرد. او گفت: «فکر نمی‌کنم از بین برود، اما فکر می‌کنم به طرز چشمگیری تغییر می‌کند. مک ادامه داد: «کریپتو بگیرید، برای من سخت است که بفهمم چرا ارزش دارد.
50 سال بعد شاید این روش بزرگی برای انجام معاملات پولی باشد. سیم کشی آن آسان است. شما لازم نیست نگران قرار دادن در بانک باشید. روی کامپیوتر هست
مدیر سابق مورگان استنلی اظهار داشت: “شما باید مطمئن شوید که عایق، محافظت شده است و هیچ کس نمی تواند به آن نفوذ کند. پنجاه سال بعد، من فکر می‌کنم همه چیز حتی الکترونیکی‌تر خواهد شد و بیشتر و بیشتر با نظرات انسان‌ها در رایانه‌ها در مورد نحوه تجارت، نحوه ریسک کردن و اطمینان از اینکه آنها از محدودیت‌های خود فراتر نمی‌روند، هدایت می‌شود.»
مک سال‌هاست که روی ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کند. در جولای 2017، او در حین بحث درباره سرمایه‌گذاری خود در استارت‌آپ کریپتو Omega One به بلومبرگ گفت: «من در چند سال گذشته بازار ارزهای دیجیتال را تماشا و در آن سرمایه‌گذاری کرده‌ام. در مورد امگا وان، او در آن زمان گفت که این شرکت را «گام بعدی مهمی در پیدایش این اقتصاد جدید می‌داند. ارزان‌تر کردن دارایی‌های کریپتو و دسترسی آسان‌تر».

بازگشت به لیست