تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

مدیر عامل شرکت ریپل اظهار کرد دادخواست SEC تاثیری بر تجارت در آسیا و اقیانوسیه نداشت

گارلینگ‌هاوس مدیر عامل شرکت ریپل روز جمعه گفت که دادخواست SEC تاثیری بر فعالیت تجاری این شرکت در آسیا نداشته است.

مدیر عامل شرکت Ripple، برد گارلینگهاوس در مصاحبه ای با رویترز گفت که این شرکت با وجود پرونده قضایی SEC علیه ریپل و مدیران آن، همچنان در حال فعالیت و رشد تجارت خود در منطقه آسیا و اقیانوسیه است.

پس از آنكه این ارز با طرح دادخواست 1.3 میلیارد دلاری توسط کمیسیون امنیت و تبادل نظر ایالات متحده (SEC) مورد انتقاد قرار گرفت، چهار ماه گذشته سخت ترین ماه های Ripple بوده است. این نهاد نظارتی ادعا کرد که شرکت ریپل و مدیران آن، از جمله گارلینگهاوس، یک سفارش خرید اوراق بهادار ثبت نشده را با استفاده از XRP انجام داده اند.

اخبار مربوط به این دادخواست باعث وحشت شد و برخی از صرافی های رمزنگاری عمده که به مشتریان ایالات متحده خدمات ارائه می دادند، سریعا XRP را از سیستم عامل خود حذف کردند. شریک Ripple، Money gram نیز به دنبال برجستگی دادخواست SEC، همکاری خود با این شرکت را متوقف کرد.

گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که ریپل به لطف وضوح نظارتی در منطقه بدون هیچ خللی به کار خود در سراسر آسیا، به ویژه ژاپن به معاملات خود ادامه داده است.

این دادخواست مانع فعالیت در ایالات متحده شده است، اما واقعاً تأثیری بر روند معاملات آسیا و اقیانوسیه نداشته است. ما در این مصاحبه گفتیم که توانسته ایم به رشد تجارت در آسیا و ژاپن ادامه دهیم زیرا در این بازارها وضوح نظارتی داشته ایم.

گارلینگهاوس معتقد است فقدان چارچوب نظارتی مشخص برای ارزهای رمزپایه در ایالات متحده مانعی برای نوآوری است و دادخواست SEC حمله به همه ارز های رمزنگاری شده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *