رمزارز, فناوری و تجارت

مدیرعامل Kraken: یک میلیون دلار برای هر بیت کوین تا 10 سال

در حالی که قیمت بیت کوین طی سه روز گذشته بین 46 تا 48 هزار دلار نوسان داشته است، تعداد زیادی از طرفداران ارزهای دیجیتال، ارزش صعودی در بلند مدت برای این دارایی ها متصور هستند. روز پنجشنبه گذشته، مدیر عامل Kraken ، جسی پاول گفت که او فکر می کند بیت کوین به راحتی می تواند به ارزش یک میلیون دلار برای برسد. پاول تأکید می کند: “وقتی بیت کوین را بر حسب دلار اندازه گیری می کنید، باید فکر کنید که ارزش آن به بی نهایت خواهد رسید.”

بیت کوین تا بی نهایت و فراتر از آن

در طی چند هفته گذشته با افزایش قیمت بیت کوین به بالای 58 دلار، تعدادی از طرفداران رمزارزها فکر می کنند  قیمت بیت کوین به دلار می تواند شش رقمی شود. تماس های زیادی انجام شده است که نشان می دهد بیت کوین در سال جاری به 100 هزار دلار خواهد رسید و حتی افرادی که می گویند ممکن است به ازای هر واحد 200 تا 350 دلار برسد.

پس از آنکه بیت کوین در 19 فوریه 2021 به بالاترین حد خود رسید، روز پنجشنبه مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال کراکن به خبرنگار بلومبرگ گفت که وی معتقد است دارایی پیشرو می تواند روزی به یک میلیون دلار برسد. در سال 2011 ، جسی پاول بنیانگذار کراکن، پس از اینکه دفاتر صرافی بیت کوین Mt Gox بازدید کرد، از همان زمان مبادلات آغاز کرد و کار روی Kraken را به عنوان جایگزین Mt Gox آغاز کرد. حال پاول می گوید ده سال دیگر، فکر می کند بیت کوین می‌تواند به یک میلیون دلار برسد.

بنیانگذار بورس تجاری سانفرانسیسکو گفت که “معتقدان واقعی” فکر می کنند BTC می تواند جایگزین تمام ارزهای جهانی شود. پاول همچنین فاش کرد که شرکت Kraken در حال بررسی عرضه اولیه (IPO) در سال آینده به دنبال مبادلات ارزهای دیجیتال محبوب است.

تحقیقات کراکن (Kraken)

محققان Kraken روز جمعه عنوان کردند: رشد اخیر قیمت نشان می دهد که اصلاحات بازار بیت کوین به طور معمول بین 70-90٪ دوباره انجام می شود و هنگام بررسی روندهای بلند مدت، تحلیلگران ما نتیجه می گیرند که ما هنوز از سطح بالای چرخه بازار فاصله داریم.

پاول همچنین در پایان گفت: دلار آمریكا فقط 50 سال دارد و در حال حاضر نشانه‌های ناتوانی شدیدی را نشان می دهد و من گمان می كنم مردم در آینده نزدیک شروع به اندازه گیری قیمت اجناس با بیت کوین می كنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *