رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

مدیرعامل ریپل: اگر باور و پشتگرمی بماند، صنعت رمزنگاری پس از شکست FTX توانمندتر می‌شود

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل آزمایشگاه ریپل، معتقد است که اگر شفافیت و اعتماد تمرکز اصلی آن باقی بماند، صنعت کریپتو پس از سقوط FTX قوی‌تر خواهد شد. او بر اهمیت داشتن “مکالمات صادقانه در مورد حل مشکلات دنیای واقعی با رمزنگاری و بلاک‌چین” تاکید کرد.

مدیرعامل ریپل نسبت به بازیابی کریپتو پس از بحران FTX خوش‌بین است.

براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل آزمایشگاه ریپل، روز چهارشنبه دیدگاه خود را در مورد بهبود صنعت کریپتو پس از سقوط FTX در جریان Ripple Swell، کنفرانس سالانه‌ای که توسط ریپل برگزار می شود، به اشتراک گذاشت. گارلینگ هاوس با تکرار آنچه روی صحنه در کنفرانس گفت، توییت کرد: من بسیار معتقدم که اگر روی شفافیت و اعتماد تمرکز کنیم، کریپتو قوی‌تر خواهد شد. ریپل در این زمینه پیشتاز بوده و خواهد بود.

با همه رخدادهایی که در چند هفته گذشته (و طی فراز و نشیب‌های امسال) اتفاق افتاده است، حتی ضروری‌تر به نظر می‌رسد که ما شخصاً دور هم جمع شده‌ایم تا گفتگوهای صادقانه‌ای درباره حل مشکلات دنیای واقعی با رمزارز و بلاک‌چین داشته باشیم. وی در ادامه توئیت خود نوشت.

گارلینگ هاوس چهارشنبه به CNBC گفت که این ایده که رمزارزها نظارتی ندارند، «اغراق‌آمیز» است و افزود: کریپتو هرگز فقط نور خورشید و گل رز نبوده است و به عنوان یک صنعت، نیاز به بلوغ دارد. شفافیت باعث ایجاد پشتگرمی و دلگرمی می‌شود.

استوارت آلدروتی، مشاور عمومی این شرکت، روز جمعه به این خبرگزاری گفت که ریپل اکنون به دنبال مجوز در ایرلند برای هدایت توسعه اتحادیه اروپا است.

حرکت توسعه اروپایی این شرکت با پیش‌بینی چارچوب قانونی جدید ارایه شده توسط لایحه بازارهای دارایی‌های رمزنگاری شده (MiCA) انجام می‌شود که به دنبال همسویی قوانین در مورد دارایی‌های کریپتو در سراسر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلدروتی گفت: “من فکر می‌کنم MiCA شروع بسیار خوبی است.”

با توجه به شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل، گارلینگ هاوس و یکی از بنیانگذاران کریس لارسن در مورد فروش XRP، هر دو Alderoty و Garlinghouse انتظار دارند که در نیمه نخست سال 2023 حکمی در مورد این پرونده صادر شود. توضیحات حقوقی نهایی موعد مقرر تا 30 نوامبر است و پس از آن قاضی می‌تواند حکمی صادر کند یا آن را به دادگاه هیئت منصفه ارجاع دهد. آلدروتی معتقد است: «ما در آغاز پایان فرآیند در مورد خود هستیم».

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *