استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

مدیرعامل بایننس از یکی شدن دیجیتال Tenge با زنجیره BNB خبر داد.

بانک مرکزی قزاقستان قصد دارد از پلتفرم بلاک‌چین Bnb Chain بایننس برای استقرار ارز دیجیتالی آینده خود استفاده کند. این تصمیم توسط Changpeng Zhao، مدیر اجرایی صرافی جهانی ارز دیجیتال که به تازگی اجازه کار در این کشور را دریافت کرده است، در رسانه‌های اجتماعی به صورت همگانی منتشر شد.

قزاقستان از زیرساخت بلاک‌چین بایننس برای پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود استفاده می کند

مقام پولی قزاقستان در حال ادغام ارز دیجیتال بانک مرکزی خود (CBDC) در زنجیره Bnb است که توسط Binance، بنیانگذار و مدیرعامل پلتفرم معاملاتی پیشرو در جهان، Changpeng Zhao (CZ) توسعه یافته است.

بایننس اخیراً مجوز ارایه طیف وسیعی از خدمات برای دارایی‌های دیجیتال، از جمله مبادله و نگهداری را دریافت کرده است، در حالی که از مرکز مالی بین‌المللی آستانه (AIFC)، مرکز مالی کشور آسیای مرکزی، فعالیت می‌کند.

 

بانک ملی قزاقستان (NKB) CBDC خود را در آن یکپارچه خواهد کرد

روز چهارشنبه، ژائو فاش کرد که پس از دریافت تأییدیه نظارتی، این شرکت با بریک شولپانکولوف، معاون اول رئیس بانک ملی قزاقستان (NKB) و بینور ژالنوف، رئیس مرکز توسعه فناوری‌های مالی و پرداخت بانک دیدار کرد.

نمایندگان صرافی، مقامات بانک مرکزی را به جامعه Bnb Chain معرفی کردند و با آنها در مورد آزمایش ادغام تنگه دیجیتال قزاقستان با پلتفرم بلاک‌چین گفتگو کردند. در یک سری توییت، CZ همچنین خاطرنشان کرد:

اگر نمی دانید، NKB اخیراً یک آزمایش CBDC را در یک محیط کنترل شده و با مصرف کنندگان و بازرگانان واقعی راه اندازی کرده است.

مدیر اجرایی بایننس تاکید کرد که تیم او مشتاقانه منتظر است تا NKB موارد استفاده را برای ارز دیجیتال خود آماده کند که به آن اجازه می‌دهد تا چگونگی ادغام آن‌ها در Bnb Chain را مشاهده کند. هدف نهایی، پر کردن شکاف میان بانکداری سنتی و اکوسیستم کریپتو خواهد بود.

قزاقستان که در پی سرکوب صنعت چین در سال گذشته به کانون اصلی استخراج ارز دیجیتال تبدیل شد، اقداماتی را برای تنظیم فضای کریپتو از جمله فعالیت‌های پلتفرم‌های معاملات سکه انجام داده است. به تازگی یک تراکنش برای خرید بیت‌کوین با فیات ملی توسط یک بانک محلی و یک صرافی مجاز دیگر به نام Intebix انجام شده است.

بایننس پیش‌تر “توسعه ایمن” بازار دارایی دیجیتال کشور حمایت کرده است. صرافی و دولت نورسلطان اخیراً توافق کردند که اطلاعات مربوط به جرایم مالی مربوط به ارزهای دیجیتال را با یک یادداشت تفاهم امضا شده با آژانس نظارت مالی قزاقستان به اشتراک بگذارند.

بازگشت به لیست