تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

مخالفان و موافقان، انواع پیش بینی بیت کوین را برای سال 2021 ارائه دادند

در حالی که بیت کوین بسیار بالاتر از منطقه 26000 دلاری جهش کرده است، تعدادی از طرفداران ارز دیجیتال برای عملکرد دارایی هایی دیجیتالی در سال 2021 روند صعودی پیش بینی کرده‌اند. این ارز در سال 2020 یک سال خارق العاده را تجربه کرده است.

در تاریخ 26 دسامبر سال 2020 ، قیمت بیت کوین بسیار بالاتر از 26 هزار دلار افزایش یافت، زیرا ارزدیجیتالی در میان اقتصاد جهانی سالی چشمگیر داشت. از زمان شروع محبوبیت بیت‌کوین ، تعدادی از افراد سعی کرده اند قیمت آینده آن را پیش از موعد پیش بینی کنند. در سال 2020 ، پیش بینی ها هیچ تفاوتی با واقعیت نداشت. افراد زیادی پیش بینی خود را در مورد ارزش آینده بیت کوین و قیمت ممکن در سال 2021 اعلام کرده اند. به عنوان مثال ، با افزایش قیمت بیت کوین در طول سال، محققان بر اساس نظرسنجی ها، پیش بینی کردند بیت‌کوین در پایان سال 2021 بیش از دو برابر خواهد شد. پاسخ دهندگان نظرسنجی finder همچنین قیمت متوسط ​​51000 دلار را برای هر بیت کوین را نیز اعلام کرده اند. اگرچه ، برخی مخالفان انتظار دارند که بیت کوین پس از اوج در سال 2021 افت شدید داشته باشد.

در اواسط ماه نوامبر ، مایک نووگراتز ، سرمایه گذار میلیاردر و بنیانگذار Galaxy Digital پیش بینی کرد که بیت کوین در سال 2021 می تواند به 65 هزار دلار برسد.

مایک مک گلون ، تحلیلگر از بلومبرگ ، قیمت آینده بیت کوین را نیز پیش بینی کرده و گفته است که تا سال 2022 ، بیت کوین می تواند از 170 هزار دلار عبور کند. فیتزپاتریک گفت که بیت‌کوین احتمالاً شاهد “افزایش غیرقابل تصور قیمت و به دنبال اصلاحات سنگین است.” علاوه بر این، بیان کرد: بیت کوین، طلای جدید با محدودیت های کمتر است، چرا که طلا دارای محدودیت هایی از جمله ذخیره سازی ، غیر قابل حمل بودن و… می‌باشد.طی یک مصاحبه در تاریخ 6 مه سال 2020 ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Morgan Creek ، مارک یوسکو ، پیش بینی کرد که بیت کوین به راحتی می تواند در سال 2021 یا 2022 به 100000 دلار برسد.

اما باید گفت همه افراد امید چندانی به ارزش آینده بیت کوین ندارند، زیرا قانون نویس مالی شرکت Seeking Alpha ، آنتون والمن معتقد است که بیت کوین بی ارزش است و به صفر می رسد. سرمقاله اخیر والمن تأکید می کند: “گاهی اوقات چیزی بسیار پوچ است که شما به سختی می‌توانید بحثی را شروع کنید زیرا آنقدر واضح و بدیهی است که لازم نیست توضیح داده شود. بیت کوین و ارزهای رمزپایه مشابه چنین موردی هستند. کارمند مالی روزنامه تایمز انگلستان ، الیور کم ، گفت که “با وجود قبول شدن بیت کوین توسط پی پال ،” بهتر است از ارزهای رمزپایه اجتناب شود. “كام نوشت: “ارزهای رمزپایه در سبد سهام شما نیستند که شما بتوانید برای آنها ارزش قائل شوید. دارایی هایی که حتی جریان نقدی را ایجاد نمی کنند – مانند اوراق قرضه ، سود پرداخت نمی کند یا املاکی که درآمد اجاره را فراهم نمی کند – فقط یک قمار است. به هر حال برای تفریح ​​به آن بپردازید ، اما آماده باشید که کل سهام خود را از دست بدهید. “

به طور کلی پیش بینی های روند صعودی بسیاری از طرفداران وجود دارد و البته ، منتقدان معتقدند که دارایی دیجیتالی هنوز بی ارزش است. تعدادی دیگر از کارشناسان ، مدیران و صاحب نظران قیمت های شش رقمی را پیش بینی کرده اند برای مثال افرادی مانند ماکس کیزر ، تحلیلگر ارز رمزنگاری Pantera Capital ، نیکلاس مرتن ، و آنتونی پمپلیانو می باشند و حتما مخالفانی نیز وجود خواهند داشت، مانند اقتصاددان و مدیر صندوق های سرمایه گذاری Mike Dow که اوایل سال جاری در توییتی نوشت: “Bitcoin تمام شد.”

بازگشت به لیست