تجارت, رمزارز, فناوری و تجارت

قیمت 24.5 هزار دلاری بیت کوین، هدیه کریسمس به سرمایه‌گذاران

نگه دارنده های بیت کوین، در حالی یک سال فوق العاده سودآور را جشن می گیرند که هم اکنون نیز قیمت این ارز دیجیتال را در بالاترین سطح جدید مشاهده می کنند. بیت کوین (BTC) در تاریخ 25 دسامبر بار دیگر 24000 دلار شکست.

طبق اطلاعات حاصل از Cointelegraph ، بیت کوین به طور مکرر مقاومت 24000 $ را در روز کریسمس آزمایش می کند. بیت کوین از پیش بینی های نزولی فاصله گرفت و حتی تحت تاثیر اقدامات قانونی که علیه Ripple حاصل شد نیز قرار نگرفت و سطح های قیمتی پایین تر سقوط نکرد.

برای برخی تحلیلگران چنین حرکتی انتظار می رفت زیرا در اواخر سال بیت کوین تمایل به تسلط بر آلتکوین ها دارد قبل از اینکه اصلاحی را در ژانویه ببیند. از طرفداران این نظر می توان به تحلیلگر بازار Cointelegraph ، مایکل ون دو پوپ اشاره کرد.

آلت کوین ها نیز در روز کریسمس در حال افزایش قیمت هستند. اتریوم (ETH) به 600 دلار بازگشت  و ریپل (XRP)  که به تازگی افت 60 درصدی را تجربه کرده بود، دوباره به 0.35 دلار رسید. با آغاز تعطیلات، خریدهای بزرگ از سوی سرمایه گذاران نهادی کمتر خواهد بود و این عامل امکان تخلیه نقدینگی و افزایش عملکرد قیمت را در پیش خواهد داشت.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *