رمزارز, فناوری و تجارت

قیمت بیت کوین پس از اعلامیه شرکت PayPal به نزدیکی 60000 دلار رسید

پس از آنکه رویترز گزارش داد PayPal خدمات پرداخت ارز دیجیتالی خود را به زودی راه اندازی می کند، قیمت بیت کوین افزایش یافت.

این غول خدمات پرداختی که از اکتبر سال گذشته شروع به ارائه خدمات بازاریابی بیت کوین کرده بود، اکنون به مشتریان آمریکایی این امکان را می دهد تا از دارایی های دیجیتالی خود برای پرداخت به میلیون ها تاجر PayPal در سراسر جهان استفاده کنند. این سرویس همچنین به کاربرانی که اتریوم ، بیت کوین کش و لایت کوین  را در اختیار دارند نیز گسترش خواهد یافت.

مدیر عامل پی پال آقای Dan Schulman، پیش از اعلامیه رسمی به رویترز گفت: “این اولین بار است که می توانید از رمز ارزها به همان شیوه کارت اعتباری یا کارت نقدی در داخل کیف پول PayPal خود استفاده کنید.”

این پیشنهاد باعث شد PayPal یکی از بزرگترین غول های مالی اصلی باشد که به بخش ارزهای دیجیتال وارد می شوند. بسیاری از تحلیلگران خاطر نشان کردند که این امر منجر به رونق قیمت بیت کوین می شود، در حالی که اولین نشانه های آن در بازار بیت کوین و آلت کوین ها ظاهر شده است. بیت کوین اندکی پس از ورود اخبار PayPal ،بیش از 2.5 درصد افزایش یافت و به 59300 دلار رسید و اتریوم  دومین ارز دیجیتال، با بیش از 1.25 درصد صعود به 1844 دلار رسید.

تثبیت روند صعودی

اکنون بیت کوین با پشتیبانی پی پال امیدوار است که روند افزایش قیمت خود را تا سطح مقاومت روانی 60 هزار دلار افزایش دهد. همچنین زو سو مدیر عاملThree Arrow Capital ، گفت: “سطح کلیدی بعدی بیت کوین 72000 تا 100000 دلار است.”

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *