رمزارز, فناوری و تجارت

قیمت بیت کوین می تواند به 400 هزار دلار برسد

به گفته تحلیلگران بلومبرگ، قیمت بیت کوین می تواند چند برابر از سطح فعلی به 400000 دلار افزایش یابد. آنها در گزارش اخیر خود در مورد بیت کوین اشاره کردند که بیشتر بصورت ناگهانی تا  تدریجی در مسیر جایگزینی طلا قرار گرفته است.

بیت کوین و رسیدن به 400 هزار دلار

در آخرین گزارش ماهانه در مورد عملکرد بیت کوین، تحلیلگران بلومبرگ  تحت هدایت استراتژیست ارشد کالا، مایک مک گلون، سطح 50،000 دلار را به عنوان پشتیبانی پایه این دارایی ترسیم کردند.

اگرچه آنها 60،000 دلار را به عنوان مقاومت اصلی در برابر افزایش قیمت بیت کوین تصدیق کردند زیرا معتقدند که این امر در واقع به دلیل پذیرش گسترده توسط مورگان استنلی، ویزا، گلدمن ساکس، تسلا و غیره بدون شک به وقوع خواهد پیوست. این گزارش ورود این نام ها را به عنوان سنگ بنای مقبولیت انبوه نشان می دهد که قیمت را برای آینده‌ی قابل پیش بینی پایه گذاری می کند.

علاوه بر این، تصویب چندین ETF بیت کوین در کانادا، برزیل و سایر کشورها در نهایت ناظران ایالات متحده را تحت فشار قرار می دهد تا از این الگو پیروی کنند. تحولی که بلومبرگ از آن به عنوان یک نقطه عطف صعودی دیگر یاد کرد.

استراتژیست با اشاره به “الگوهای گذشته” ، افزایش قیمت قابل توجهی را پیش بینی کرد. به گفته او اگر این دارایی حتی از متوسط افزایش قیمت نیز تقلید کند، ارزش آن می تواند به 400000 دلار نزدیک شود.

اگر این ارز دیجیتال چنین سطح چشمگیری را مشاهده کند، سرمایه بازار آن به مراتب بالاتر از 7 تریلیون دلار خواهد رفت. این باعث می شود بیت کوین 3 برابر با ارزش تر از اپل شود و فاصله را با سقف بازار طلا کاهش خواهد داد.

بیت کوین در راه جایگزینی طلا است

اگرچه استراتژیست ها اعتراف کردند که چنین سناریویی لزوماً برای طلا ضرر آور نیست زیرا قیمت آن در حدود 1700 دلار در سطح حمایت قرار گرفته است. آنها خاطرنشان کردند که بیشتر شاخص ها روند جهانی تغییر یافته ای را نشان می دهد که از ارز دیجیتال نوپا به عنوان یک دارایی ذخیره حمایت می کند.

علاوه بر این، آنها مقایسه بین این دو را مقایسه “دیجیتال در مقابل آنالوگ” نامیدند، که می تواند آینده بزرگترین دارایی دیجیتال – بیت کوین را به وجود آورد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *