تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

فین‌تک کامرونی 8 میلیون دلار سرمایه‌گذاری در سری A گردآوری کرد

تنها بیش از 12 ماه پس از گردآوری 2 میلیون دلار، فین‌تک کامرونی که برنامه آن به کاربران امکان خرید و ذخیره دارایی‌های رمزنگاری شده را می‌دهد به تازگی اعلام کرد که در دور سرمایه گذاری سری A خود 8 میلیون دلار دریافت کرده است. به گفته روث فاکس بلدر، شریک Anthemis، Ejara قصد دارد به پلتفرمی یک‌جا تبدیل شود که در آن مجموعه‌ای از محصولات مالی بدون نیاز به دانش رمزنگاری در دسترس خواهد بود.

 

داشتن کلیدهای رمزنگاری شما
Ejara، فین‌تک کامرونی که اپلیکیشن آن کاربران را قادر می‌سازد تا ارزهای دیجیتال را در کیف پول‌های غیرمتمرکز بخرند و ذخیره کنند، به تازگی اعلام کرد که ۸ میلیون دلار از طریق سرمایه‌گذاری سری A گردآوری کرده است. آخرین مجموعه گردآوری کمک مالی فین تک به طور مشترک توسط شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر مستقر در بریتانیا (VC) Anthemis و Dragonfly Capital رهنمون شد.

شرکت‌کنندگان در آخرین دور، Mercy Corps Ventures، Coinshares Ventures، و Lateral Capital بودند که درست مانند Anthemis به دور پیش استارت‌آپ فین‌تک پیوسته بودند. طبق گزارش Techcrunch، سرمایه گذاران جدید شامل Circle Ventures، Moonstake، Emurgo، Hashkey Group و BPI France هستند، در حالی که یکی از بنیانگذاران Blockworks، Jason Yanowitz یکی از سرمایه‌گذاران فرشته‌ای است که در این دور شرکت کرده است.

آخرین افزایش سرمایه فین‌تک تنها 12 ماه پس از آن صورت می‌گیرد که Ejara اعلام کرد که 2 میلیون دلار از راه دور نخست تضمین کرده است. در همین حال، آخرین سرمایه، کل سرمایه‌ای را که فین‌تک در کمتر از 18 ماه گردآوری کرده است به 10 میلیون دلار می‌رساند. نلی چاتو دیوپ، مدیرعامل Ejara، در مورد آخرین افزایش سرمایه این شرکت گفت: وقتی همه مسیر دیگری را انتخاب می‌کردند و صرافی‌های متمرکز ایجاد می‌کردند، ما همیشه فکر می‌کردیم که اگر می‌خواهید کریپتو داشته باشید، باید کلیدهای خود را داشته باشید. و این نزدیک به چیزی است که ما را در زمان‌های پرتلاطم نجات داده است.

از حدود 8000 مشتری که در اکتبر 2021 داشت، Ejara اکنون بیش از 70000 کاربر دارد که از 9 کشور آفریقایی فرانسوی زبان هستند.

در همین حال، روث فاکس بلدر، شریک Anthemis، خاطرنشان کرد که Ejara قصد ندارد “خود را به یک برنامه رمزنگاری محدود کند.” در عوض، فین‌تک در پی تبدیل شدن به یک پلتفرم یک مرحله‌ای است که در آن «مجموعه‌ای از محصولات مالی بدون نیاز به دانش رمزنگاری در دسترس کاربران خواهد بود».

بازگشت به لیست