استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری و تجارت, ماینر

فاندری برنامه آموزشی برای آموزش تکنسین‌های برتر برای صنعت BTC راه‌اندازی می‌کند.

Foundry Digital، یک ماینینگ دارایی دیجیتال و یک شرکت تابعه از Digital Asset Group، از راه‌اندازی یک برنامه تازه آموزش سخت‌افزار استخراج بیت‌کوین خبر داد. انتظار می‌رود این دوره آموزشی که از 7 نوامبر آغاز می‌شود، به متخصصان و علاقه‌مندان در یادگیری نحوه راه‌اندازی ماینر و همچنین شناسایی و حل خرابی‌های سخت‌افزاری رایج کمک کند.

“کلاس های حضوری” توسط کارشناسان صنعت برگزار می‌شود
Foundry Digital، یکی از زیرمجموعه‌های Digital Asset Group (DCG)، از راه‌اندازی یک دوره آموزشی جدید برای افرادی که به دنبال آموزش بیشتر در زمینه‌های نصب، نگهداری و عیب‌یابی ماشین‌های استخراج بیت‌کوین هستند، خبر داده است. این برنامه آموزشی سه روزه به دنبال تولید تکنسین های برتر برای چیزی است که به عنوان “صنعت در حال رشد معدن” توصیف شده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی Foundry Digital در 3 نوامبر 2022، این برنامه آموزشی، که شامل “کلاس‌های حضوری” است که توسط کارشناسان و اجراکنندگان در صنعت برگزار می‌شود، موضوعاتی مانند راه‌اندازی یک ماشین استخراج مدار مجتمع (ASIC) ویژه برنامه را پوشش می‌دهد. این برنامه که از 7 نوامبر آغاز می‌شود، همچنین شامل کمک به زبان‌آموزان برای شناسایی و حل خرابی‌های سخت‌افزاری معمولی می‌شود.

کمک به فراگیران برای کسب “مهارت‌های فنی ارزشمند

کریگ راس، مدیر اجرایی آکادمی، با اشاره به راه‌اندازی این برنامه آموزشی، دوره آموزشی را که «فرصتی برای کسب سریع مهارت‌های فنی ارزشمند» توصیف کرد، تحسین کرد. او گفت: برنامه درسی آکادمی همچنان در لبه پیشرو استانداردهای صنعت است و این برنامه نو در پاسخ به درخواست‌های مستقیم جامعه معدن طراحی شده است. 3-Day Mining Intensive این فرصت را برای علاقه مندان و متخصصان صنعت فراهم می کند تا مهارت های فنی ارزشمندی را در یک جدول زمانی سریع به دست آورند.

طبق بیانیه، Foundry Academy که انتظار می‌رود فعالیت‌های آموزشی را رهبری کند، این کار را از سوی Foundry Digital انجام خواهد داد، که همچنین مالک بزرگترین استخر استخراج بیت‌کوین، Foundry USA است.

بازگشت به لیست