تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

صرافی Huobi پس از توقف فعالیت در سال 2019 قصد دارد به ایالات متحده بازگردد

شرکت Huobi، از صرافی های اصلی ارزهای دیجیتال، قصد دارد با مجوز جدیدی که از مقررات محلی تأمین شده است به ایالات متحده بازگردد. پس از توقف فعالیت در ایالات متحده در اواخر سال 2019 ، به نظر می رسد هیوبی علاقه مند به افتتاح یک شرکت مورد اعتماد در آمریکا است.

طبق اعلامیه 22 دسامبر توسط Huobi Technology Holdings، شرکت Huobi Trust مجوز شرکت اعتماد را از بخش موسسات مالی وزارت تجارت و صنعت در نوادا دریافت کرده است. ” تراست ” شرکتهایی هستند که وظیفه مدیریت دارایی گروهی از مالکان یا سرمایه گذاران را بر عهده دارند.

لان جیانژونگ، مدیر اجرایی Huobi، خاطرنشان کرد که Huobi Trust هنوز سرویس قابل اطمینانی را ایجاد نکرده است. جیانژونگ در اعلامیه نوشت: “به سهامداران و سرمایه گذاران بالقوه توصیه می شود هنگام معامله در سهام این شرکت احتیاط کنند.”

همچنین Huobi US  یا HBUS ، اپراتور صرافی Huobi مستقر در ایالات متحده ، در دسامبر 2019 رسماً فعالیت خود را متوقف کرد. این اقدام اندکی پس از آن انجام شد که Huobi Global اعلام کرد تا اواسط ماه نوامبر تمام حساب های مشتری ایالات متحده را مسدود خواهد کرد و دلیل این رویداد ناشی از مسائل مربوط به اکوسیستم نظارتی آمریکاست.

در سال‌های اخیر این صرافی تلاش خود را برای بهره گیری از بازارهای جدید در سراسر جهان انجام داده است. در نوامبر سال 2020، Huobi Global، شاخص اصلی صرافی رمزگذاری گروه Huobi که مقر اصلی آن در سنگاپور است، واحد جدید Huobi Labuan  را برای راه‌اندازی خدمات تجاری در مالزی احداث کرد. همچنین در ماه اوت، هیوبی اقدامات گسترده‌ای را برای گسترش حضور خود در روسیه نیز انجام داد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *