تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت, قانون‌گذاری

شرکت ها شروع به تعلیق معاملات ریپل کردند

پس از طرح دعوی قانونی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه شرکت بزرگ ریپل، چهارمین ارز رمزنگاری شده بازار کریپتوکارنسی، معاملات این ارز دیجیتال توسط چندین سیستم عامل به حالت تعلیق درآمده است.

یکی از این نمونه ها مدیر عمده صندوق رمزنگاری مستقر در ایالات متحده است. این شرکت اعلام کرد که موقعیت خود را درخصوص XRP منحل کرده است. صندوق شاخص رمزنگاری Bitwise 10 در دارایی هایی که احتمالاً طبق قوانین اوراق بهادار فدرال به عنوان اوراق بهادار تلقی می شود، سرمایه گذاری نمی کند. تصمیم Bitwise برای انحلال موقعیت خود در ریپل بر اساس شکایت SEC بود. این شرکت همچنین اعلام کرد قبل از فروش دارایی در 22 دسامبر سال 2020، ریپل تقریبا 3.8٪ از صندوق را تشکیل می داد که پس از فروش دارایی ریپل، درآمد حاصل از آن را در دارایی های دیگر مجددا سرمایه گذاری کرد.

در همین حال ، برخی از صرافی های کوچک شروع به اطلاع رسانی به کاربران خود درباره تجارت XRP کرده اند. صرافی دارایی های دیجیتال مستقر در شیکاگو ،  Beaxy Exchange گفت که در حالی که SEC ریپل را به دلیل انجام فروش امنیتی ثبت نشده متهم کرده است، معاملات XRP را متوقف کرده اند اما برداشت XRP تا اطلاع ثانوی فعال خواهد بود. این اتفاق برای ریپل کاملاً بد است زیرا ادعای تخلف تا به امروز یک ضربه محسوب می شود.

با این حال، به نظر می رسد Cryptoverse انتظار دارد مبادلات بیشتری را دنبال شود. با توجه به اینکه صرافی ها نیز ضرر می کنند. بروس فنتون، مدیر عامل شرکت آزمایشگاه های Chainstone ،INX Limited  نوشت: “هر صرافی که این هفته ریپل را حذف نکند از ذهن آنها خارج می شود”.

بازگشت به لیست