تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

شرکت مدیریت دارایی مستقر در هنگ کنگ، سهام کنترلی در بورس کریپتو آسیایی Huobi را به دست آورد.

سهام کنترلی لی لین در Huobi، یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال آسیا، اخیراً توسط About Capital Management با مبلغی نامشخص خریداری شد. خرید Huobi توسط شرکت مدیریت دارایی مستقر در هنگ کنگ مدت کوتاهی پس از خروج صرافی ارز دیجیتال از بازار چین انجام شد.

دستگیری لین در سال 2020 یک رویداد کلیدی برای بنیانگذار Huobi است.
شرکت مدیریت دارایی مستقر در هنگ کنگ، About Capital Management، اخیراً پس از خرید سهام لی لین بنیانگذار در شرکت، به بزرگترین سهامدار صرافی رمزارز Huobi تبدیل شد. خرید صرافی کریپتو آسیایی توسط شرکت مدیریت دارایی “محرمانه” به شایعات مبنی بر اینکه FTX، Binance و Justin Sun متعلق به Sam Bankman-Fried علاقه مند به خرید Huobi بوده اند، پایان داده است.

بر اساس گزارش Wublockchain، پس از دستگیری خود در سال 2020 توسط مجریان قانون محلی، لین اشاره کرد که می‌خواهد از بازار چین بیرون برود.

بدون Huobi، همه هنوز Binance و Okx را دارند. لین در پستی که با Wechat به اشتراک گذاشته شده است، گفت: اگر ناامید هستید، متاسفم.
Huobi پس از بیرون رفتن از بازار چین با مشکلات بیشتری مواجه شد.
پس از مسدود کردن اولیه ساکنان چینی از پلتفرم در سال 2021، Huobi – که دارای مجوز فعالیت در ایالات متحده، هنگ کنگ، کره جنوبی و ژاپن است – در سال 2022 از بزرگترین بازار خود بیرون رفت. با این وجود، مشکلاتی که صرافی ارز دیجیتال با آن مواجه شد این گزارش نتیجه گرفت که پس از خروج از بازار چین ممکن است لین را مجبور کرده باشد که تجارت صرافی کریپتو را به طور کامل ترک کند.

در حالی که هیچ تایید رسمی مبالغی که About Capital Management برای سهام لین پرداخت کرده است، وجود ندارد، برخی شایعات بازار حاکی از آن است که ارزش این معامله حدود 3 میلیارد دلار است.

بازگشت به لیست