تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

شرکت سرمایه‌گذاری رافر در انگلستان بیت کوین را به سبد سهام خود افزود

یک مدیر صندوق سرمایه گذاری در انگلستان، بیت کوین را به سبد سهام خود اضافه کرده و از تغییرات اساسی مداوم به سوی دارایی های دیجیتالی تأکید می کند.

شرکت سرمایه گذاری رافر، با سهام پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار لندن، استراتژی جدید بیت کوین خود را فاش کرد. به روزرسانی عملکرد و نظر ارسال شده این مدیر در روز سه شنبه ، نشان می دهد که وی Bitcoin را به صندوق سرمایه گذاری خود اضافه کرده است که در درجه اول این امر به عنوان یک حرکت دفاعی در برابر کاهش ارزش مداوم پول این صندوق عمل می کند.

این شرکت عنوان کرد: ما این اتفاق را به عنوان یک بیمه کوچک اما قدرتمند در برابر ادامه روند کاهش ارزش پول های مهم جهان می بینیم. بیت کوین سرمایه گذاری های شرکت را در اوراق قرضه بسیار بزرگتر می کند و به عنوان یک عامل کاهشی ریسک برای برخی از ریسک های افت ارزش پول در بازار جهانی عمل می کند.

شرکت رافر که در سال 1994 تأسیس شد و 27 میلیارد دلار دارایی را تحت مدیریت دارد. این شرکت تقریباً 6،600 مشتری در سراسر جهان دارد که افراد، خانواده ها، صندوق های بازنشستگی و خیریه ها را شامل می شود.

حرکت Ruffer تکرار حرکت اخیر JPMorgan است که بیانگر آن است که ارزدیجیتالی بیت کوین بی سر و صدا سهم بازار طلا را می خورد.

سال 2020 به عنوان یک تحول برای بیت کوین است، شرکت هایی مانند Grayscale، PayPal، MicroStrategy و MassMutual تغییراتی در سهام خود در مورد دارایی های دیجیتال را انجام می دهند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *