رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

سیستم عامل ریپل توسط MoneyGram به حالت تعلیق درآمد

شرکت Moneygram اعلام کرده است که به دلیل طرح شکایت از Ripple و مدیران آن توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، استفاده از سیستم عامل Ripple به حالت تعلیق درآمده است. سال گذشته این شرکت با استفاده از پلتفرم تجارت ریپل 50.2 میلیون دلار از این ارز درآمد کسب کرده است.

روز دوشنبه Moneygram International اعلام کرد که معاملات خود را در سیستم عامل Ripple متوقف کرده است.در سال 2020، Money gram درآمد کلی 1،217 میلیون دلار را ثبت کرده که بهره‌ی انتقال پول آن 1،105 میلیون دلار بود.

مانیگرام به عنوان بخشی از چشم انداز سه ماهه اول سال 2021 خود که در این گزارش شرح داده شده بود، نوشت که در نظر دارد هیچ سودی از هزینه های توسعه بازار ریپل در سه ماهه اول نداشته باشد و افزود به دلیل عدم اطمینان در مورد شکایت های مداوم انجام شده SEC، این شرکت تجارت در سیستم عامل Ripple را متوقف کرده است.

همچنین توضیح داد که Moneygram از ژوئن 2019 با Ripple توافق تجاری داشته است تا از پلتفرم معاملات بلاکچین برای خرید یا فروش این ارز استفاده کند. در آخر مانیگرام در گزارش درآمد خود در روز دوشنبه نشان داد که در سه ماهه اول سال 2020، این شرکت بهره ی خالص 12.1 میلیون دلاری را از هزینه های توسعه بازار ریپل دریافت کرده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *