تجارت, رمزارز, فناوری و تجارت

ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین، اکنون عضوی از 20 فرد ثروتمند جهان است

این هفته پس از انتشار فهرست میلیاردرهای 2021 توسط مجله تجاری آمریکایی فوربس، پایگاه خبری bitcoin.com ثروتمندترین میلیاردرهای ارزهای دیجیتال جهان را پوشش داد. در این گزارش ذکر شد که  با استفاده از نرخ ارز امروز بیت کوین داده ها نشان می دهد که اگر Satoshi Nakamoto  مخترع بیت کوین، 1 میلیون بیت کوین داشته باشد ، باید او را به عنوان یکی از بیست عضو لیست ثروتمندترین میلیاردرهای جهان قرار داد.

خالق مرموز پروژه بیت کوین ناشناخته است و اطلاعات کمی در مورد هویت مخترع بلاکچین یا گروه مخترعان در دسترس است. با این حال ، اطلاعاتی وجود دارد که جامعه از آنها مطلع است و به خوبی شناخته شده است که ساتوشی ناکاموتو به شروع شبکه کمک کرده و تا سال 2010 در این انجمن بوده است. تخمین زده می شود که ناکاموتو حداقل 750،000 تا 1.1 میلیون بیت کوین (BTC) را در اختیار داشته باشد.

همچنین قابل درک است که ناکاموتو هرگز این پاداش های بیت کوینی که طی سال اول راه اندازی بیت کوین جمع آوری شده را خرج نکرده است. اکنون استفاده از نرخ ارز فعلی بیت کوین (BTC) نشان می دهد که Satoshi Nakamoto امروز شخص بسیار ثروتمندی است، زیرا بیش از 59 میلیارد دلار ثروت دارد.

فقط با احتساب پاداش شبکه و مقادیر استخراج شده براورد شده، باعث می شود Satoshi Nakamoto در لیست 20 ” میلیاردرهای برتر فوربس” قرار گیرد. ناکاموتو در بالای مایکل بلومبرگ و راب والتون قرار دارد. ناکاموتو از 159 امین فرد ثروتمند جهان در تنها 5 ماه به نوزدهم رسید. مخترع بیت کوین با استفاده از نرخ ارز امروز بیت کوین در موقعیت نوزدهم قرار دارد.

اکنون ساتوشی ناکاموتو به آرامی به سمت موقعیت شماره یک جف بیزوس حرکت می کند البته که ناکاموتو هنوز یک میلیاردر نیست و بیت کوین هنوز راه هایی برای پیش بردن او به سمت بیزوس و ماسک دارد.

دور از ذهن نیست که باور کنیم ساتوشی ناکاموتو می تواند به موقعیت بیزوس برسد، زیرا مخترع بیت کوین در اکتبر 2020 پانزدهمین مقام ثروتمند جهان را در اختیار داشت. عضویت در 20 میلیاردر برتر ثروتمند کار کمی نیست خالق ناشناخته و مرموز بیت کوین این شاهکار را به دست آورده است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *