رمزارز, فناوری و تجارت

رون پال از احتمال سرکوب بیت‌کوین توسط دولت آمریکا خبر داد

رون پل، نماینده سابق کنگره آمریکا، در مورد برخورد دولت با بیت‌کوین و دارایی های رمزنگاری شده خاطرنشان کرد که ممکن است از مداخله دولت در امان نباشد. وی خاطرنشان كرد: آنها سرکوب خواهند كرد زیرا توانایی انجام این كار را دارند.

رون پل، نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری، دیدگاه خود در مورد مداخله دولت در بیت کوین را هفته گذشته در مصاحبه ای با Kitco News به اشتراک گذاشت.

پل، نویسنده، پزشک و سیاستمدار بازنشسته آمریکایی است.از پل در مورد تهدید یا مداخله دولت به دلیل افزایش نگرانی سوال شد. همچنین چند مدیر مشهور صندوق های سرمایه‌گذاری، مانند بنیانگذار Bridgewater Associated ری دالیو، گفته اند که دارایی های امن نمی توانند لزوماً از مداخلات دولت در امان باشند. رون پل در پاسخ به پرسشی که آیا دولت می تواند دارایی های رمزنگاری را سرکوب کند پاسخ داد:

قطعاً … آنها سرکوب خواهند کرد زیرا توانایی انجام این کار را دارند.

از پل همچنین سوال شد: به نظر شما این نوع برخورد ممکن است چگونه باشد وقتی که ما در مورد دارایی هایی مانند طلا و حتی بیت کوین صحبت ‌می‌کنیم، احتمالاً در معرض خطر مداخله دولت با مالیات و مقررات بالاتر هستند … فکر می کنید چه اتفاقی می افتد؟

نماینده سابق کنگره توضیح داد که یا از سیستم مالیات استفاده خواهد شد و یا دولت پول بیشتری چاپ می کند، که این عمل منجر به کاهش ارزش پول خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *