استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری و تجارت

روسیه در حال تبدیل شدن به کانون مورد علاقه استخراج کنندگان ارز دیجیتال است

عملیات استخراج ارزهای رمزنگاری از نظر موقعیت مکانی شاهد برخی تغییرات در این صنعت بوده است. مصاحبه اخیر با مدیرعامل Bit river غول استخراج کننده ارز های دیجیتالی نشان داد که روسیه در حال تبدیل شدن به نقطه کانونی مورد علاقه استخراج کنندگان ارز رمزنگاری است.

شرکت بزرگ استخراج ارز دیجیتال روسیه برای تامین امکانات تقاضای بالا، دو مرکز جدید تاسیسات ایجاد می کند. به گفته ایگور رانتس، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت روسی Bit river، سرمایه گذاران آمریکایی و اروپایی در حال انتقال زیرساخت های خود از چین ، آفریقا و آمریکای لاتین به روسیه هستند. دلیل اصلی این جا به جایی هزینه های گران برق در این مناطق است.

مدیرعامل Bit river گفت كه ظرفیت های موجود این شركت در سطح بالایی قرار دارند. Runets گفت که این شرکت پیش بینی می‌کند تا 18 ماه آینده به ظرفیت یک گیگاوات (GW) برسد.

چنین انتظاراتی ،Bit river را ترغیب می کند تا با ساخت دو مرکز استخراج رمزنگاری جدید در کراسنویارسک تا مجموع 80 مگاوات ظرفیت خود را افزایش دهد.

از طرف دیگر، این شرکت به دنبال ایجاد زیرساخت های دیگری با ظرفیت 300 مگاوات در بوریاتیا در منطقه سیبری است.

سرگئی آرستوف بنیانگذار Bit cluster، پیش بینی می‌کند که تقاضا می تواند در سال2021 افزایش یابد، زیرا انتظارات از قیمت بیت‌کوین همچنان یک روند بسیار صعودی است.

این روند افزایش تقاضا در یک طرح بزرگ از سفارشات باعث شد، Bit cluster برنامه ای برای گسترش ظرفیت ها در سال 2021 تنظیم کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *