استخراج رمزارز, رمزارز, فناوری و تجارت, ماینر

راه‌اندازی مرکز استخراج ارز دیجیتال در آرژانتین

منطقه صنعتی ماردل پلاتا واقع در آرژانتین، میزبان شرکتی است که فعالیت های ماینینگ را در این شهر کشور آرژانتین اداره می کند و در اصل یک عملیات استخراج ارزهای دیجیتال گسترده با پشتیبانی شتاب دهنده راه اندازی شده داخلی است.

این شرکت در مرحله اول اتریوم را استخراج می کند با این حال قصد دارد به سایر ارزهای رمزپایه نیز گسترش یابد. همچنین برنامه هایی برای اختصاص بودجه اضافی 200 میلیون پزو (2.21 میلیون دلار) در نظر گرفته شده است. بودجه تأمین شده برای شتاب دهنده راه اندازی شده به منظور دستیابی به سخت افزار، تجهیزات سرمایشی، ساخت فارم استخراجی، استخدام کارکنان برای انجام تعمیر و نگهداری الکتریکی و سایر فعالیت ها در نظر گرفته شده است.

همچنین مقامات وزارت صنعت در این مجموعه ماینینگ حضور پیدا کردند تا مقدمات راه اندازی پروژه را بررسی کنند. ماکسیمیلیانو گونزالس کانز، مدیر عامل گروه Grupo Neutrón ، اشاره کرد که استخراج ارز دیجیتال بسیار ضروری است خصوصا در شرایطی که ارزهای فیات به تدریج ارزش خود را از دست می دهند.

او اضافه کرد: به عنوان مثال، با استفاده از این تجهیزات می توانیم قدرت پردازش خود را در اختیار شرکت هایی قرار دهیم که وارد دنیای ارزهای رمزپایه می شوند و نیاز به انجام معاملات دارند.

گونزالس کانز درخصوص تصمیم گیری برای انتخاب شهر ماردل پلاتا به عنوان قطب استخراج رمزارزها اشاره کرد موقعیت استراتژیک این شهر برای اکوسیستم فناوری را ستایش کرد. علاوه بر این، او معتقد است که هم افزایی ایجاد شده در میان استارت آپ های موجود در منطقه، محیط مناسبی برای راه اندازی پروژه های این چنین است.

مدیر عامل شرکت Grupo Neutrón  در مورد هزینه های تأمین انرژی، اظهار داشت:

ما برای تضمین تامین پایدار و ارزان قیمت انرژی، روی زیرساخت ها سرمایه گذاری خواهیم کرد. این به ما امکان دسترسی به سخت افزار با بهینه ترین هزینه های بازار را می دهد تا بتوانیم با شرکت های مختلف در این بخش همکاری کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *