تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

رابرت کیوساکی هشدار می‌دهد پیش از چرخش فدرال، بیت‌کوین بخرید

نویسنده مشهور کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، هشدار داده است که با ادامه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، بازارهای سهام، اوراق قرضه و املاک و مستغلات سقوط خواهند کرد. او با اشاره به اینکه فدرال رزرو چرخش خواهد کرد، به سرمایه‌گذاران سفارش می‌کند که بیت‌کوین بخرند. خرید بیت‌کوین را پیش از فدرال رزرو توصیه می‌کند و به سرمایه گذاران سفارش کرده است که پیش از چرخش فدرال رزرو، بیت‌کوین بخرند و تکرار می‌کند که افزایش نرخ بهره فدرال رزرو اقتصاد ایالات متحده را نابود می‌کند.

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از این کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.
کیوساکی بامداد شنبه در توییتی نوشت که با ادامه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، قیمت طلا و نقره در حال کاهش است. او هشدار داد که افزایش نرخ‌ها اقتصاد ایالات متحده را از بین می‌برد و هشدار داد که بازارهای سهام، اوراق قرضه و املاک و مستغلات سقوط خواهند کرد. وی تاکید کرد که فدرال رزرو چرخش خواهد کرد و به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که طلا، نقره و بیت‌کوین را پیش از وقوع چرخش فدرال رزرو بخرند.

بسیاری از اقتصاددانان و استراتژیست‌ها پیش‌بینی کرده‌اند که فدرال رزرو به این زودی ها تغییر نخواهد کرد. استراتژیست‌ها و مدیران صندوق‌ها روز آدینه به انجمن بازار جهانی رویترز گفتند که چرخش فدرال رزرو در افق نیست، حتی با وجود خطرات بیش از حد انقباض. آن‌ها معتقدند که احتمال بیشتری وجود دارد که فدرال رزرو نرخ‌های بهره را بیش از اندازه افزایش دهد و اقتصاد ایالات متحده را وارد رکود کند.
استراتژیست‌های بانک آمریکا، به رهبری مایکل هارتنت، روز آدینه در یادداشتی نوشتند که برای چرخش سیاست فدرال رزرو «بدون سقوط ناگهانی تورم و حقوق و دستمزد» خیلی زود است. جولیا وانگ، استراتژیست جی پی مورگان، پنجشنبه گفت که با توجه به تورم پایدار، چرخش فدرال رزرو در آینده نزدیک بعید است. او به بلومبرگ گفت: «برای اینکه به نقطه‌ای برسیم که شرایط بازار کار اساساً با هدف تورم فدرال رزرو سازگارتر باشد، گمان می‌کنیم ما را به پایان سال آینده خواهد برد. به همین دلیل است که ما انتظار یک محور را فقط در سه ماهه چهارم 2023 داریم.
این نخستین بار نیست که نویسنده مشهور می‌گوید افزایش نرخ بهره فدرال رزرو اقتصاد ایالات متحده را نابود می‌کند. او در ماه سپتامبر نیز هشدار مشابهی داده بود.
هفته گذشته، کیوساکی با استناد به درخواست عربستان سعودی برای پیوستن به کشورهای بریکس، گفت که دلار آمریکا یک نان تست است. افزون بر این، او پیش‌بینی کرد که دلار آمریکا تا ژانویه سقوط خواهد کرد و درباره جنگ جهانی سوم هشدار داد.
نویسنده پدر پولدار پدر فقیر مدتی است که بیت‌کوین را زیر فشار قرار داده است. اوایل این ماه دلیل خرید BTC را توضیح داد. او چندین بار بزرگترین رمزارز را از پول جعلی متمایز کرده است و تأکید می‌کند که پایان پول جعلی اینجاست. کیوساکی همچنین به تازگی از سرمایه‌گذاران خواسته است اکنون وارد ارزهای دیجیتال شوند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *