تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

رابرت کیوساکی پیش‌بینی می‌کند که سرمایه‌گذاران بیت‌کوین ثروتمندتر شوند

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، پیش‌بینی کرده است که دارندگان بیت‌کوین ثروتمندتر می‌شوند در حالی که “پس‌اندازکنندگان پول جعلی” بزرگترین بازنده خواهند بود.

رابرت کیوساکی روز پنجشنبه توییت کرد که افرادی که طلا، نقره و بیت‌کوین دارند، زمانی که فدرال رزرو، خزانه داری و وال استریت با چاپ تریلیون‌ها دلار، ثروتمندتر خواهند شد. وی تاکید کرد: پس‌اندازکنندگان پول جعلی بزرگترین بازنده خواهند بود.

نویسنده مشهور بارها هشدار داده است که بحران بازنشستگی ایالات متحده بسیار بدتر از آن چیزی است که ما گمان می‌کردیم. در سال 2020، او کتابی با نام “چه کسی حقوق بازنشستگی من را دزدید؟” با ادوارد سیدل در این کتاب، نویسندگان «بزرگترین بحران بازنشستگی در تاریخ ملت ما و کل جهان» را مورد گفتگو قرار دادند. هنگامی که صندوق‌های بازنشستگی به تازگی در انگلیس نزدیک به سرنگونی هستند، کیوساکی هشدار داد که وضعیت مشابهی ممکن است در ایالات متحده رخ دهد.

کیوساکی پیش‌تر توضیح داد که “دلار ایالات متحده به پول جعلی تبدیل شد” زمانی که رییس جمهور ریچارد نیکسون آن را از استاندارد طلا در سال 1971 حذف کرد. ایمان و اعتبار ایالات متحده، نویسنده پدر پولدار پدر فقیر اشاره کرد. در ماه سپتامبر، او گفت که پایان پول جعلی اینجاست. او انتظار دارد که دلار آمریکا تا ژانویه ریزش کند.

نویسنده مشهور بارها گفته است که به فدرال رزرو، خزانه‌داری، رییس جمهور جو بایدن و وال استریت اعتماد ندارد. در ماه فوریه، او هشدار داد که فدرال رزرو و خزانه‌داری در حال نابود کردن دلار آمریکا هستند و به مردم پیشنهاد کرد بیت‌کوین بخرند.

او به تازگی تاکید کرد که نمی‌توان ارزهای دیجیتال را عامل سقوط صرافی FTX دانست و تاکید کرد که بیت‌کوین مشکلی نیست. او مدیرعامل سابق FTX، سام بنکمن فرید را برنی مدوف کریپتو نامید. اوایل این ماه، کیوساکی توضیح داد که او یک سرمایه‌گذار بیت‌کوین است، نه یک معامله‌گر، و زمانی که بیت‌کوین به پایین‌ترین نرخ خود می‌رسد هیجان‌زده می‌شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *