استخراج رمزارز, تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

دولت پاکستان برای کمک به اقتصاد دو مرزعه استخراج بیت کوین ایجاد می کند

رسانه های محلی هفته گذشته گزارش دادند پاکستان، در حال ایجاد دو مزرعه استخراج بیت کوین با حمایت دولت است.

ضیاالله بانگاش، مشاور وزیر ارشد حزب کمونیست در علوم و فناوری اطلاعات، گفت که پارلمان استان لایحه ای را تصویب کرد که به دولت چین امکان می دهد از پول خود برای ایجاد امکانات استخراج استفاده کند.

یک سازمان رسانه ای محلی به نام BOL News، گزارش داد، این استان که از آن زمان استخراج ارز رمزپایه را قانونی کرده است، برای ایجاد درآمد و سودآوری استخراج بیت کوین را انجام می دهد. در مورد ظرفیت مزارع استخراج و همچنین بودجه ای که دولت قصد دارد در این پروژه سرمایه گذاری کند، جزئیات داده نشده است اما این استان قبلاً از قوانین استخراج حمایت کرده است.

این طرح همزمان با راه اندازی یک مزرعه خصوصی استخراج بیت کوین توسط Waqar Zaka ، یکی از علاقه‌مندان ارز دیجیتال که برای توسعه صنعت ماینینگ پاکستان تلاش کرده است، انجام شد.

سود حاصل از استخراج بیت کوین ممکن است به پیشرفت اقتصاد بیمار پاکستان کمک کند ، اما ابتدا این کشور باید از بحران طولانی مدت برق عبور کند، پاکستان با کمبود شدید برق روبرو است.

روزنامه فایننشال تایمز گزارش داد ، شنبه گذشته کل کشور به تاریکی فرو رفت. مقامات مسئول خاموشی ها را “خطای فنی” در یکی از نیروگاه های اصلی کشور در جنوب پاکستان دانستند.اکنون استخراج بیت‌کوین نه تنها یک کار پر مصرف انرژی است بلکه یک منبع تغذیه مداوم را نیز می طلبد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *