تجارت, رمزارز, فناوری, فناوری و تجارت

دوج کوین با وجود یک سری کمبودها، دارای اصول کاملاً بنیادی است

مدیر شرکت گلکسی دیجیتال، Mike Novogratz، ارز دیجیتال dogecoin را تجزیه و تحلیل کرده و نتیجه گرفته است که با وجود کمبودها، دوج کوین دارای اصول اساسی بسیار قدرتمند و نیروهای حامی قوی از زمان ظهور آن است.”  او افزود: ” نباید Dogecoin را نادیده گرفت.”

روز سه شنبه هفته گذشته گزارشی از سوی  Galaxy Digital منتشر شد که تاریخچه و پیشرفت Dogecoin را به طور خلاصه بیان می کند. این گزارش در ابتدا برخی از کمبودهای مهم این ارز رمزپایه را برجسته کرد. نویسندگان اشاره کردند: ” در شبکه Dogecoin تعداد کمی از افراد گره های کامل را اجرا می کنند و افراد غالبا در بارگیری زنجیره یا همگام سازی با شبکه مشکل دارند. زیرساخت خوبی در بازار برای آن وجود ندارد. با وجود بیش از 7 سال سن، بسیاری از صرافی ها هنوز از آن پشتیبانی نمی کنند و مشخص نیست دارندگان DOGE نسبت به چشم انداز بلند مدت این کوین مصمم اند یا خیر. “

نویسندگان اعتراف کردند وقتی قصد نوشتن گزارش را داشتند، فکر می کردند که دوج کوین یک شوخی است … قابل اعتماد ، یا مورد پذیرش نیست”. آنها حتی در ابتدا اظهار داشتند: ” برخلاف بسیاری از پروژه های ارز دیجیتال، Dogecoin به دنبال چیزی نیست  یا حتی وانمود می کند که چیزی نیست جز سرگرم کننده ترین پول جهان.”اما در ادامه بیان کردند:” هنگام بررسی داده ها، متوجه شدیم که  علی رغم کمبودهای آن ، Dogecoin دارای اصول اساسی و قدرتمندی است که هنگام زمان ظهور تا الان از آن حمایت می کند.”

آنها تأكید كردند: “ما انتظار نداریم كه Dogecoin به این زودی به بهترین ارز دیجیتال جهان تبدیل شود، اما نباید آن را نادیده گرفت.”

از جمله کسانی که به طور قابل توجهی در افزایش قیمت و استفاده از این ارز نقش داشته اند، ایلان ماسک مدیر عامل تسلا و مارک کوبان، مالک NBA’s Dallas Mavericks است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *